Części do piekarników parowych

(1 097 części)

Poniżej znajdziesz oryginalne i zamienne części do piekarników parowych. Używając filtrów skrócisz czas na wyszukanie potrzebnej części. Podaj swój model sprzętu i wpisz w pole wyszukiwarki. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Sprawdź nasze karty złożeniowe, aby upewnić się jakiej części poszukujesz. Już nie musisz się martwić, że nie poradzisz sobie ze swoim zepsutym sprzętem. Nasz kanał na YouTube pomoże Ci w naprawie i montażu różnych części dla sprzętu AGD. Chcesz zaplanować naprawę popsutego sprzętu w domu, a nie wiesz ile Ci to zajmie? Specjalnie dla Ciebie podaliśmy przybliżony czas wymiany określonej części.

Dostępność

Czy warto mieć piekarnik parowy?

Gotowanie i opiekanie na parze wprowadzone zostało jako wielka innowacja w postaci szybkowarów przez Francuzów w roku 1950, jednak metoda ta jest znana ludzkości co najmniej od trzech tysięcy lat.

piekarnik parowy

Wykorzystanie gorącej pary wodnej zamiast ognia zapewnia lepszy smak i lepsze wartości odżywcze. Nie ma znaczenia, czy będzie to para pochodząca z gorących źródeł, rozgrzanego kamienia czy pieca parowego.

Piekarniki parowe w porównaniu do klasycznych piecy kuchennych powodują także znacznie mniejszą stratę masy przygotowywanego posiłku. Przygotowując mięso w piekarniku klasycznym musimy się pogodzić z utratą aż 30-40% masy potrawy. Jednak w przypadku piekarników parowych straty te są znacznie mniejsze i wynoszą jedyne 5-25% masy potrawy. W przypadku jarzyn straty w piekarnikach parowych są zerowe, w przeciwieństwie do 17% w przypadku piekarników klasycznych. Gotowanie i pieczenie na parze zapobiega także utracie cennych soli mineralnych i witamin, pozwala na zachowanie naturalnego koloru i soczystości potrawy.

Straty w witaminach i minerałach podczas klasycznej obróbki termicznej pożywienia sięgają nawet 40% całkowitej zawartości w potrawie. Największe straty zachodzą w zasobach witaminy C - nawet do 70% ulega rozpadowi na skutek wysokiej temperatury i utraty wilgoci potrawy. Piekarniki parowe są także zdecydowanie łatwiejsze w czyszczeniu - dzięki funkcji czyszczenia parowego zanieczyszczenia wewnątrz komory piekarnika nasączane są gorącą wilgocią i łatwiej je usunąć. Funkcja ta, w połączeniu z pyrolizą, gwarantuje prawie stuprocentową czystość komory.

9690 7989
Wyślemy pojutrze!
13000
Wyślemy we wtorek
1790 1489
Wyślemy pojutrze!
13700 10189
Wyślemy pojutrze!
6390 3989
Wyślemy pojutrze!
31900 21289
Wyślemy pojutrze!
15600 11789
Wyślemy pojutrze!
37700 24389
Wyślemy pojutrze!
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia
Promowane produkty

Piekarnik to sprzęt, który będziemy użytkować przez najbliższe 5-10 lat, dlatego warto przeanalizować wybór i kupić go z myślą o tym, do czego oferowane przez niego funkcje mogą być nam przydatne nie tylko teraz, ale również za kilka lat. Piekarniki parowe powstały z myślą, aby przenieść profesjonalny sprzęt gastronomiczny, używany w kuchniach renomowanych restauracji do naszych domów. Urządzenie to łączy w sobie działanie pary i gorącego powietrza, ale oferuje również wiele wariantów oraz możliwości pieczenia, czy gotowania. Dlatego piekarnik tego typu to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie przede wszystkim zdrowie jak i funkcjonalność. Pomoże nam w przygotowaniu potraw z warzywami ugotowanymi na parze, które w nie tracą swoich właściwości, tak jak podczas gotowania, dzięki czemu otrzymujemy zastrzyk zdrowych witamin. Kolejną zaletą tego piekarnika jest możliwość przygotowywania kilku rożnych potraw w tym samym czasie (np. Creme brule, pieczonych ziemniaków i ryby), gdzie smaki nie mieszają się i nasz deser nie smakuje jak zapiekany dorsz z warzywami. W naszym serwisie posiadamy części do urządzeń marki: AEG, Bosh, Brandt, DE Dietrich, Electrolux, Juno, Neff, Siemens. Na stronie NORTH.PL odszukasz najważniejsze elementy piekarników począwszy od blach do pieczenia– wyeksploatowanych od częstego pieczenia- po ruszty, części montażowe na elementach obudowy piekarnika kończąc. A w momencie kiedy w kuchence przestanie świecić światło pomożemy rozwiązać i ten problem, gdyż posiadamy części do oświetlenia, takie jak osłony do żarówki, uszczelki, czy i same żarówki. Dzięki czemu można szybko usunąć usterkę. Już nic nie stanie na przeszkodzie, aby delektować się potrawami, które na skutek pieczenia na parze, przy udziale gorącego powietrza, zachowują swoją soczystość w środku i złocistą, chrupiącą skórkę z zewnątrz

Zamrażarka chłodzi, ale chłodziarka nie

Wadliwy sprzęt nie oznacza porzucenia go na straty. Ratunkiem może być właściwa diagnoza problemu i odpowiedni dobór nowej części zamiennej. Pokazujemy, że samodzielna naprawa może być bardzo prosta w wykonaniu. Przekazujemy także istotną wiedzę dotyczącą uzytkowania i dbania o sprzęt AGD. Żaden sprzęt AGD nie ma już przed nami tajemnic.

Zobacz rozwiązanie
Zamrażarka chłodzi, ale chłodziarka nie

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się