Przeszukiwanie bazy 12mln części
Trwa ładowanie strony...
pon. - czw.: 8-20 pt.: 8-18 sob.: 8-16 Livechat pon. - czw.: 8-20 pt.: 8-18 sob.: 8-16
22 349 93 99

Uchwyty do odkurzaczy

  1. north.pl
  2. Części do odkurzaczy
  3. Uchwyty do odkurzaczy
  4. x

Uchwyty

Uchwyty oryginalne i zamienne do odkurzaczy. Użyj filtrów, aby szybciej znaleźć właściwą część. Zidentyfikuj swój model sprzętu i wpisz w pole wyszukiwania. Potrzebujesz kółka tylnego do odkurzacza, ponieważ stare się połamało? Spisz model odkurzacza z tabliczki znamionowej znajdującej się na spodzie odkurzacza, a szybko dopasujesz odpowiednią część. Zawsze możesz skorzystać z listy części dostępnej na stronie internetowej, dowiesz się o innych artykułach wchodzących w skład modelu Twojego. Nie wiesz jak w zdemontować uchwyt węża? Filmik pokazowy na platformie YouTube pokaże Ci, jak w prosty i bezpieczny sposób dokonasz tego samodzielnie. Nie musisz się martwić, że nie poradzisz sobie z samodzielną naprawą, ponieważ wskazaliśmy dla Ciebie, ile narzędzi będziesz potrzebował do wymiany zepsutej części.

Jak oczyścić uchwyt węża?

Czyszczenie uchwytów węży w odkurzaczu

Uchwyt węża odkurzacza łączy rurę z wężem, stanowiąc jednocześnie część wlotu strumienia powietrza. Ze względu na wyprofilowanie, czyli w tym przypadku wykrzywienie przelotu w łuk, istnieje ryzyko zatrzymywania zanieczyszczeń w okolicy uchwytu. Dlatego też zaleca się sprawdzać co jakiś czas wnętrze rury rączki w celu ewentualnego usunięcia zanieczyszczeń blokujących światło rury rączki. Aby sprawdzić przepustowość tego elementu, należy zdemontować rurę odkurzacza oraz rozłączyć uchwyt i wąż elastyczny. Następnie wystarczy użyć elastycznego, podłużnego przedmiotu do sprawdzenia wnętrza rury uchwytu. W tym celu wykorzystać można przewód izolowany o średnicy powyżej 6 mm. Rurę dodatkowo można przepłukać, jednak wyłącznie w przypadku gdy uchwyt jest całkowicie pozbawiony elektronicznych elementów sterujących.

Uchwytów posiadających panel sterowania lub przyciski funkcyjne nie należy czyścić za pomocą wody. Do czyszczenia tego typu rączek należy wykorzystywać wyłącznie wyciory oraz suche szmatki. Po wyczyszczeniu wnętrza rury uchwyt należy dokładnie złączyć z elastycznym wężem odkurzacza. Niektóre wersje uchwytów są zintegrowane z rurą i rozdzielenie tych elementów jest równoznaczne z trwałym uszkodzeniem – przed przystąpieniem do czyszczenia należy zapoznać się z instrukcją obsługi w celu rozpoznania możliwości rozdzielenia tych elementów. Do czyszczenia elementów uchwytu wykonanych z tworzywa nie należy używać preparatów opartych na alkoholu. Tego typu detergenty rozpuszczą czyszczone powierzchnie, trwale uszkadzając uchwyt i osłabiając jego konstrukcję.

Znajdz swój numer modelu

Najczęściej zadawane pytania

Zgłoś błąd na stronie
X

Prosimy opisać oraz zaznaczyć gdzie występuje błąd.

Marker: Biały Niebieski

Opis: