Przeszukiwanie bazy 12mln części
Trwa ładowanie strony...
pon. - czw.: 8-20 pt.: 8-18 sob.: 8-16 Livechat pon. - czw.: 8-20 pt.: 8-18 sob.: 8-16
22 349 93 99

Ssawki i szczotki do odkurzaczy

  1. north.pl
  2. Części do odkurzaczy
  3. Ssawki i szczotki do odkurzaczy
  4. x

Ssawki do odkurzaczy

Tutaj znajdziesz oryginalne i zamienne Ssawki i szczotki do odkurzaczy. Używając filtrów nie będziesz marnował czasu na szukanie potrzebnej części. Zidentyfikuj swój model sprzętu i wpisz w pole wyszukiwania. Chcesz wymienić rurę do odkurzacza i zastanawiasz się, czy nowa będzie pasować? Znajdź tabliczkę znamionową na spodzie odkurzacza, a dowiesz się czy pasuje do Twojego modelu odkurzacza. Zajrzyj do naszych złożeniówek, by upewnić się, której części poszukujesz. Masz problem z wymianą części w odkurzaczu? Zapraszamy na nasz kanał YouTube. Tam dowiesz się, jak zdemontować popsutą część i wstawić nową. Chcesz przedłużyć żywotność swojego urządzenia? Skorzystaj z naszego bogatego asortymentu na środki pielęgnacyjne do sprzętów AGD.

Jak dobrać ssawkę do odkurzacza?

Jak dobrać ssawkę do odkurzacza

Jak poprawnie dobrać ssawkę lub szczotkę do odkurzacza? Pierwsza kwestia, którą należy brać pod uwagę, to średnica rury ssawki oraz odkurzacza. Łączenie pomiędzy tymi dwoma elementami powinno być, ma się rozumieć, podobnej średnicy. Obecnie obowiązują dwa standardy: 32 mm oraz 40 mm. Na szczęście na rynku znaleźć można także przejściówki, pozwalające łączyć elementy różniące się średnicą łączeń. W miarę możliwości należy jednak unikać niepotrzebnego mnożenia łączeń na linii ssawka – odkurzacz, gdyż każde takie łączenie może być powodem spadku siły ssania. Kolejna kwestia określająca rodzaj pożądanej ssawki to uwarunkowania użytkownika.

Osoby posiadające zwierzęta, alergicy oraz astmatycy na pewno zainteresują się ssawkami i szczotkami przeznaczonymi do usuwania sierści psów i kotów. Tego typu końcówki zaprojektowane zostały tak, by z łatwością radzić sobie z usuwaniem sierści z dywanów. Nadają się także do czyszczenia wszelkich szorstkich wykładzin, tkanin i obić meblowych. Osoby uczulone na kurz powinny się rozglądać za ssawkami dedykowanymi do odkurzania mebli. Tego typu ssawki opracowane zostały z myślą o odkurzaniu foteli, kanap oraz materacy łóżkowych. Z reguły posiadają zwężony wlot, znacznie zwiększający siłę ssania. Dzięki temu możliwe staje się dokładne oczyszczenie łóżka alergika z alergenów, włącznie z roztoczami. Tego typu ssawki nadają się także do odkurzania foteli samochodowych, choć do usuwania sierści zwierząt z wnętrza samochodu przeznaczone są dedykowane ssawki do oczyszczania tapicerki samochodowej. Projektowane są z myślą o wsysaniu niewielkich ilości piachu oraz kurzu, najczęściej można je spotkać w wyposażeniu bezworkowych odkurzaczy akumulatorowych.

Znajdz swój numer modelu

Najczęściej zadawane pytania

Zgłoś błąd na stronie
X

Prosimy opisać oraz zaznaczyć gdzie występuje błąd.

Marker: Biały Niebieski

Opis: