baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Odkurzacz Rodzaj urządzenia

Rączki węża do odkurzaczy

(207 produktów)

Przedstawiamy oryginalne i zamienne rączki węży do odkurzaczy. Użyj filtrów, aby szybciej dopasować część do Twojego sprzętu. Wybierając model urządzenia sprawniej dopasujesz potrzebną część. Chcesz wymienić rurę do odkurzacza i zastanawiasz się, czy nowa będzie pasować? Znajdź tabliczkę znamionową na spodzie odkurzacza, a dowiesz się czy pasuje do Twojego modelu odkurzacza. Poszukaj części w rysunku złożeniowym dostępnym na stronie. Aby było Wam jeszcze prościej stworzyliśmy kanał YouTube, gdzie pokazujemy jak wymieniać i naprawiać części w odkurzaczu. Dla każdego rodzaju sprzętu posiadamy szeroki wybór środków pielęgnacyjnych.

Kategoria części:
Dostępność
Uchwyt węża do odkurzacza Dyson 91727601
Uchwyt węża do odkurzacza Dyson 966253-01
Uchwyt węża do odkurzacza Bosch 00465633
Uchwyt węża do odkurzacza Candy 35600940
Uchwyt węża do odkurzacza Candy 48000874
Uchwyt węża do odkurzacza Hoover 04860108
5790
Wyślemy dziś
Uchwyt węża do odkurzacza Zelmer 00797489
Uchwyt węża do odkurzacza Kärcher 41951250
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia

Zablokowana turboszczotka w odkurzaczu – objawy

Nie panikujmy, kiedy urządzenie przestaje działać. Poprawne określenie problemu to gwarancja sukcesu na rozwiązanie usterki. Pokazujemy, że dasz radę zrobić to samodzielnie z naszym udziałem. Podajemy także tipy, dzięki którym Twój sprzęt będzie działał dłużej. Stale podnosimy nasze umiejętności, aby dzielić się z Wami wiedzą.

Zobacz rozwiązanie
Zablokowana turboszczotka w odkurzaczu – objawy

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się