Przeszukiwanie bazy 12mln części
Trwa ładowanie strony...
pon. - czw.: 8-20 pt.: 8-18 sob.: 8-16 Livechat pon. - czw.: 8-20 pt.: 8-18 sob.: 8-16
22 349 93 99

Ssawki i szczotki do odkurzaczy Zelmer

  1. north.pl
  2. Części do odkurzaczy
  3. Części do odkurzaczy Zelmer
  4. Ssawki i szczotki do odkurzaczy Zelmer
  5. x

Ssawki i szczotki do odkurzaczy Zelmer

Poniżej znajdziesz oryginalne i zamienne Ssawki i szczotki do odkurzaczy marki Zelmer. Zastosowanie filtrów z lewej strony pozwoli na szybszy wynik wyszukiwania części. Możesz również wpisać w wyszukiwarkę model sprzętu, do którego poszukujesz części. Chcesz wymienić rurę do odkurzacza i zastanawiasz się, czy nowa będzie pasować? Znajdź tabliczkę znamionową na spodzie odkurzacza, a dowiesz się czy pasuje do Twojego modelu odkurzacza. Poszukaj części w rysunku złożeniowym dostępnym na stronie. Nie wiesz jak w zdemontować uchwyt węża? Filmik pokazowy na platformie YouTube pokaże Ci, jak w prosty i bezpieczny sposób dokonasz tego samodzielnie. Posiadamy także szeroki wybór akcesoriów i środków do pielęgnacji sprzętów.

Zastosowanie szczotek i ssawek w odkurzaczach marki Zelmer

Akcesoria stosowane w odkurzaczach Zelmer

Ile ssawek i szczotek, tyle zastosowań. Odkurzacze marki Zelmer wyposażyć można w końcówkę dowolnego rodzaju, przeznaczoną do wykonania określonego zadania. Którą z końcówek wybrać? Osoby posiadające w mieszkaniu zwierzęta z pewnością wiedzą, jak skomplikowane jest usuwanie sierści z foteli i dywanów. Sierść zwierząt domowych to także udręka dla alergików oraz astmatyków. Osoby te z pewnością zainteresują miniturboszczotki Pet Turbo oraz szczotki Pet Carpet. Końcówki Pet Turbo zaprojektowano specjalnie z myślą o usuwaniu sierści z mebli tapicerowanych: foteli (także samochodowych), kanap i wersalek. Szczotka Pet Carpet natomiast zaprojektowana została z myślą o efektywnym zbieraniu sierści zwierzęcej z dywanu. Tego typu zestaw z pewnością poradzi sobie z każdą ilością sierści zwierzęcej.

Alergicy oraz astmatycy zdecydowanie docenią zalety higienicznych ssawek Mattress Brush, opracowanych specjalnie w celu dokładnego odkurzania materacy. Usunięcie kurzu, roztoczy oraz wszelkich śladów sierści z powierzchni wykorzystywanej do spania zdecydowanie poprawi komfort wypoczynku oraz złagodzi objawy alergii. Szczotki parkietowe opracowane zostały z myślą o mieszkaniach, w których podłogę stanowi parkiet. Szczotka delikatnie przesuwa się po nawierzchni, podczas gdy naturalne włosie skutecznie zagarnia zanieczyszczenia, nie pozostawiając rys lub innego typu uszkodzeń mechanicznych. Szczotki parkietowe zaprojektowano specjalnie z myślą o powierzchniach wyjątkowo delikatnych i podatnych na zarysowania.

Znajdz swój numer modelu

Najczęściej zadawane pytania

Zgłoś błąd na stronie
X

Prosimy opisać oraz zaznaczyć gdzie występuje błąd.

Marker: Biały Niebieski

Opis: