Przeszukiwanie bazy 12mln części
Trwa ładowanie strony...
pon. - czw.: 8-20 pt.: 8-18 sob.: 8-16 Livechat pon. - czw.: 8-20 pt.: 8-18 sob.: 8-16
22 349 93 99

Filtry do odkurzaczy Zelmer

  1. north.pl
  2. Części do odkurzaczy
  3. Części do odkurzaczy Zelmer
  4. Filtry do odkurzaczy Zelmer
  5. x

Filtry do odkurzaczy Zelmer

Poniżej zestawiono Filtry oryginalne, jak i fabryczne odpowiedniki do odkurzaczy marki Zelmer. Wykorzystaj filtry znajdujące się po lewej stronie by szybciej znaleźć daną część. By mieć pewność, że części pasują do Twojego sprzętu wpisz w wyszukiwarkę model sprzętu. Potrzebujesz kółka tylnego do odkurzacza, ponieważ stare się połamało? Spisz model odkurzacza z tabliczki znamionowej znajdującej się na spodzie odkurzacza, a szybko dopasujesz odpowiednią część. Nie masz pewności, że część jest właściwa? Zobacz nasze karty złożeniowe. Aby było Wam jeszcze prościej stworzyliśmy kanał YouTube, gdzie pokazujemy jak wymieniać i naprawiać części w odkurzaczu. Sprawdź również naszą ofertę akcesoriów i środków pielęgnacyjnych.

Jaki filtr wybrać do odkurzacza marki Zelmer?

Rodzaje filtrów do odkurzacza Zelmer

W odkurzaczach marki Zelmer wykorzystać można różnego rodzaju filtry. W zależności od możliwości danego modelu standardowy filtr można wymienić na wersję zmywalną lub o lepszych właściwościach filtrujących. Jaki filtr wybrać? Dla osób ceniących sobie oszczędność oraz mających na uwadze ograniczony budżet domowy polecane są filtry zmywalne. Pozwalają one na wielokrotne czyszczenie przy zachowaniu pełnej skuteczności filtracji. Po zauważeniu znacznego spadku wydajności odkurzacza wystarczy dokładnie umyć filtr zmywalny pod bieżącą wodą. Czyszczenie powtarzać można wielokrotnie, aż do zauważalnego spadku wydajności urządzenia nawet przy świeżo umytym filtrze i pustym zbiorniku na kurz.

Alergikom i astmatykom natomiast polecane są filtry HEPA, zwłaszcza w wersji H13. Tego typu filtry oferują maksymalną filtrację wyrzucanego z odkurzacza strumienia powietrza. Filtry HEPA H13 zatrzymują 99,95% zanieczyszczeń zawartych w strumieniu powietrza – wszystkie cząsteczki o średnicy większej niż 0,3 nanometra pozostaną wewnątrz odkurzacza. Oznacza to pełną filtrację elementów takich jak pyłki kurzu, roztocza i dym papierosowy. Dodatkowo filtry HEPA H13 Aller – Sweep posiadają właściwości antybakteryjne i antywirusowe, dzięki czemu powietrze opuszczające odkurzacz będzie jeszcze bardziej sterylne. Dzięki wysokiemu poziomowi filtracji oraz właściwościom sterylizującym filtry te eliminują także nieprzyjemny zapach pozostający w mieszkaniu po zakończeniu odkurzania. Filtry klasy EPA polecane są natomiast osobom nie przywiązującym szczególnej wagi do powyższych kwestii, lecz wciąż wymagającym najwyższej ochrony silnika oraz dobrej filtracji powietrza.

Znajdz swój numer modelu

Najczęściej zadawane pytania

Zgłoś błąd na stronie
X

Prosimy opisać oraz zaznaczyć gdzie występuje błąd.

Marker: Biały Niebieski

Opis: