Przeszukiwanie bazy 12mln części
Trwa ładowanie strony...
pon. - czw.: 8-20 pt.: 8-18 sob.: 8-16 Livechat pon. - czw.: 8-20 pt.: 8-18 sob.: 8-16
22 349 93 99

Worki papierowe do odkurzaczy Bosch

  1. north.pl
  2. Części do odkurzaczy
  3. Części do odkurzaczy Bosch
  4. Worki papierowe do odkurzaczy Bosch
  5. x

Worki papierowe do odkurzaczy Bosch

Przedstawiamy oryginalne i zamienne Worki papierowe do odkurzaczy Bosch. Wybierz filtr znajdujący się po lewej stronie, w ten sposób znajdziesz szybciej potrzebną część. Zidentyfikuj swój model sprzętu i wpisz w pole wyszukiwania. Chcesz wymienić rurę do odkurzacza i zastanawiasz się, czy nowa będzie pasować? Znajdź tabliczkę znamionową na spodzie odkurzacza, a dowiesz się czy pasuje do Twojego modelu odkurzacza. Przy wyborze części ułatwi Ci plik zawierający pełną listę części dla danego modelu. Masz problem z wymianą części w odkurzaczu? Zapraszamy na nasz kanał YouTube. Tam dowiesz się, jak zdemontować popsutą część i wstawić nową. Posiadamy również spory wybór akcesoriów i środków pielęgnacyjnych do różnych sprzętów AGD.

Jak często wymieniać worek w odkurzaczach marki Bosch?

Jak często wymieniać worki papierowe do odkurzaczy Bosch

Odkurzacze marki Bosch mogą wykorzystywać między innymi jednorazowe worki papierowe. Ich zaletą jest niewątpliwie niska cena. Właściwości filtracyjne worka można skutecznie uzupełnić zastosowaniem dobrej jakości filtru, a nieprzyjemny zapach powstający po odkurzaniu da się zwalczyć za pomocą wkładów zapachowych. Jak często wymieniać worki papierowe? Ze względu na wytrzymałość materiału nie należy dopuszczać do sytuacji, gdy worek jest zapełniony "po brzegi". Przepełnienie worka może spowodować uszkodzenie powłoki i wysypanie zanieczyszczeń wewnątrz odkurzacza lub podczas wymiany. Należy także pamiętać, że zapełniony worek znacznie obniża wydajność odkurzacza – strumień powietrza blokowany jest przez zanieczyszczenia, przez co odkurzacz nie zasysa kurzu. Dlatego też najlepszym wyjściem jest baczna obserwacja mocy odkurzacza i wymiana worka już w momencie, gdy pojawiają się pierwsze problemy z siłą ciągu.

Worki papierowe nie nadają się do wielokrotnego użycia – po zapełnieniu zasobnika zanieczyszczeniami kurz dokładnie pokrywa ścianki worka, przez co nawet wytrzepanie i dokładne wyczyszczenie nie jest w stanie przywrócić papierowi przepuszczalności powietrza. Ponowne zastosowanie zużytego worka papierowego grozi trwałymi uszkodzeniami odkurzacza oraz znacznym obniżeniem wydajności urządzenia, nawet przy całkowicie opróżnionym pojemniku na kurz. Worki papierowe należy bezwzględnie utylizować wraz z zawartością. Jednorazowe wersje papierowe nie są także polecane dla alergików ze względu na wysoki kontakt użytkownika z zanieczyszczeniami.

Znajdz swój numer modelu

Najczęściej zadawane pytania

Zgłoś błąd na stronie
X

Prosimy opisać oraz zaznaczyć gdzie występuje błąd.

Marker: Biały Niebieski

Opis: