Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Lodówka Rodzaj urządzenia

Uszczelki magnetyczne drzwi do lodówek

(10 408 produktów)

Poniżej prezentujemy oryginalne Uszczelki magnetyczne drzwi jak i ich odpowiedniki do lodówek. Wybierz filtr znajdujący się po lewej stronie, w ten sposób znajdziesz szybciej potrzebną część. Podaj model urządzenia, ułatwi to wyszukanie przez Ciebie części. Jeżeli nie wiesz gdzie może znajdować się tabliczka znamionowa spróbuj wyjąć pojemnik na warzywa i zajrzyj na ściankę. Dla upewnienia się czy dana część pasuje, sprawdź nasze karty złożeniowe. Borykasz się z problemem zawiasów w lodówce? Krótki filmik instruktażowy na naszym kanale na YouTube pokaże Ci jak wymienić, dobrać, a także zamontować zawiasy. Uzupełnieniem naszej oferty jest szeroki wybór środków do pielęgnacji oraz akcesoriów do sprzętów AGD.

strzałka rozwinięcia opisu
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(36)
Magnetyczna uszczelka drzwi chłodziarki Beko 4668512400 102x52.5cm
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(12)
Magnetyczna uszczelka drzwi zamrażarki Beko 4668512000 65x52cm
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(5)
Magnetyczna uszczelka drzwi chłodziarki Beko 4633080300 114.5x58cm
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia
Może Cię zainteresować

Lodówka nie włącza się

Zawsze używamy sprzętu dopóki działa. W momencie awarii nie musimy panikować. Poprawne określenie problemu to gwarancja sukcesu na rozwiązanie usterki. Pokazujemy, że dasz radę zrobić to samodzielnie z naszym udziałem. Podajemy także tipy, dzięki którym Twój sprzęt będzie działał dłużej. Stale podnosimy nasze umiejętności, aby dzielić się z Wami wiedzą.

Zobacz rozwiązanie
Lodówka nie włącza się
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top