Przeszukiwanie bazy 12mln części
Trwa ładowanie strony...
pon. - czw.: 8-20 pt.: 8-18 sob.: 8-16 Livechat pon. - czw.: 8-20 pt.: 8-18 sob.: 8-16
22 349 93 99

Zawiasy do lodówek Siemens

  1. north.pl
  2. Części do lodówek
  3. Części do lodówek Siemens
  4. Zawiasy do lodówek Siemens
  5. x

Zawiasy do lodówek Siemens

Szeroki wybór Zawiasy oryginalnych i zamiennych do lodówek Siemens. Skorzystaj z filtrów by szybciej znaleźć właściwą część. Możesz także wpisać w wyszukiwarkę model sprzętu do którego szukasz części spisując go z tabliczki znamionowej. Szukając tabliczki znamionowej dla swojej lodówki kieruj się w stronę półek na warzywa, na ściance jest możliwość wystąpienia tabliczki. Skorzystaj z listy części dostępnej na stronie internetowej, aby znaleźć szukaną część. Zobacz jak łatwo można wymieniać i naprawiać części w lodówce na naszym kanale YouTube. Nie wiesz czym umyć swoje urządzenie? Skorzystaj z naszych środków pielęgnacyjnych do sprzętu AGD.

O czym pamiętać podczas przekładania zawiasów w lodówkach marki Siemens?

Jak przekładać zawiasy do lodówek Siemens

Zawiasy stosowane w chłodziarko – zamrażarkach marki Siemens pozwalają na swobodną zmianę strony otwierania drzwi. Wystarczy przełożyć zawiasy na drugą stronę futryny, by uzyskać pożądany efekt. Samo przełożenie jest wyjątkowo proste i wymaga użycia jedynie podstawowych narzędzi i niewielkiej siły. Wystarczy wykręcić śruby mocujące, przełożyć zawiasy na drugą stronę urządzenia i przykręcić za pomocą wcześniej wykręconych mocowań w miejscu zaślepek. Należy jedynie pamiętać o podstawowej zasadzie: lewy górny zawias stosowany być może wyłącznie jako prawy dolny, zaś lewy dolny – jako prawy górny. Tylko taka konfiguracja pozwala na poprawne zamontowanie drzwi. Podczas przekładania zawiasów należy zdemontować drzwi lodówki, uprzednio usuwając wszystkie produkty z półek i balkoników.

Na wszelki wypadek zdemontować można także same balkoniki – mniej elementów na drzwiach to mniejsza szansa na uszkodzenie ich. Same drzwi po wymontowaniu należy ustawić pionowo i oprzeć o płaską, stabilną powierzchnię – na przykład ścianę. Po przełożeniu i przymocowaniu zawiasów drzwi należy przykręcić. Na koniec pozostaje tylko zamontowanie balkoników, półek i pojemników. Drzwi lodówki, szczególnie w wersjach w zabudowie, mogą sporo ważyć, dlatego też podczas demontowania należy zachować szczególną ostrożność i ustawić stopy z dala od miejsca potencjalnego upadku płyty. Zawiasy natomiast należy po przełożeniu dokładnie przykręcić, by uniknąć zerwania mocowań pod wpływem ciężaru drzwi. Niepoprawny sposób montażu to najczęstszy powód uszkodzenia zawiasów.

Znajdz swój numer modelu

Najczęściej zadawane pytania

Zgłoś błąd na stronie
X

Prosimy opisać oraz zaznaczyć gdzie występuje błąd.

Marker: Biały Niebieski

Opis: