Przeszukiwanie bazy 12mln części
Trwa ładowanie strony...
pon. - czw.: 8-20 pt.: 8-18 sob.: 8-16 Livechat pon. - czw.: 8-20 pt.: 8-18 sob.: 8-16
22 349 93 99

Półki do lodówek Siemens

  1. north.pl
  2. Części do lodówek
  3. Części do lodówek Siemens
  4. Półki do lodówek Siemens
  5. x

Półki do lodówek Siemens

Poniżej prezentujemy oryginalne Półki jak i ich odpowiedniki do lodówek marki Siemens. Wspomóż się filtrem na stronie, a szybciej odnajdziesz szukaną część. Żeby mieć pewność dobrania właściwej części - wpisz w wyszukiwarkę model sprzętu spisując go z tabliczki znamionowej. Jeżeli masz problem ze znalezieniem tabliczki znamionowej w lodówce, pokierujemy Ciebie w stronę tylnej ścianki obudowy Twojej lodówki. Sprawdź nasze karty złożeniowe, aby upewnić się jakiej części poszukujesz. Zobacz jak łatwo można wymieniać i naprawiać części w lodówce na naszym kanale YouTube. Dla każdego rodzaju sprzętu posiadamy środki pielęgnacyjne w konkurencyjnych cenach.

Jak i dlaczego dbać o półki w lodówkach marki Siemens?

Wytrzymałość półek do lodówek Siemens

Stosowane w chłodziarko – zamrażarkach marki Siemens półki wykonane są zazwyczaj z wytrzymałego materiału, odpornego zarówno na zarysowania jak i stłuczenie. Wykonanie z tworzywa sztucznego lub twardego szkła hartowanego pozwala nie tylko na zwiększenie wytrzymałości tych elementów, ale zabezpiecza także użytkownika w przypadku zarwania półki. Szkło hartowane, stosowane także w szybach samochodów, po stłuczeniu nie dzieli się na duże kawałki z ostrymi jak brzytwa krawędziami, lecz raczej na miał szklany z krawędziami nie stanowiącymi realnego zagrożenia dla użytkownika.

Pęknięcie półki w lodówce powinno być jednakże za każdym razem traktowane poważnie – niezależnie, czy urządzenie wyposażono w półki z tworzywa czy ze szkła. Odłamki półki mogą trafić do pożywienia, a ich przypadkowe spożycie za każdym razem jest skrajnie niebezpieczne. Dlatego też o półki należy właściwie dbać. Po pierwsze, każda półka posiada określoną ładowność – przekroczenie zalecanej przez producenta wagi przechowywanych na półkach produktów zazwyczaj oznacza pęknięcie i załamanie półki. Po drugie, wszystkie elementy wyposażenia wewnętrznego chłodziarko – zamrażarki należy regularnie czyścić. Pozostałości pożywienia mogą aktywnie reagować z materiałem, z którego wykonana jest półka. Efektem są zazwyczaj brzydkie przebarwienia, ale co bardziej istotne – wytrzymałość materiału może ulec osłabieniu. Dotyczy to w szczególności półek i pojemników z tworzywa sztucznego. Akcesoria wykonane ze szkła wykazują dużą odporność chemiczną, w tym przypadku więc czyszczenie jest kwestią głównie higieny.

Znajdz swój numer modelu

Najczęściej zadawane pytania

Zgłoś błąd na stronie
X

Prosimy opisać oraz zaznaczyć gdzie występuje błąd.

Marker: Biały Niebieski

Opis: