Przeszukiwanie bazy 12mln części
Trwa ładowanie strony...
pon. - czw.: 8-20 pt.: 8-18 sob.: 8-16 Livechat pon. - czw.: 8-20 pt.: 8-18 sob.: 8-16
22 349 93 99

Balkoniki do lodówek Siemens

  1. north.pl
  2. Części do lodówek
  3. Części do lodówek Siemens
  4. Balkoniki do lodówek Siemens
  5. x

Balkoniki do lodówek Siemens

Tutaj znajdziesz oryginalne i zamienne Balkoniki do lodówek marki Siemens. Możesz skorzystać z filtrów by szybciej znaleźć odpowiednią część. Najpewniejszy sposób dobrania właściwej części to wpisanie modelu sprzętu w wyszukiwarkę. Jeżeli nie wiesz gdzie może znajdować się tabliczka znamionowa spróbuj wyjąć pojemnik na warzywa i zajrzyj na ściankę. Dla upewnienia się czy dana część pasuje, sprawdź nasze karty złożeniowe. Borykasz się z problemem zawiasów w lodówce? Krótki filmik instruktażowy na naszym kanale na YouTube pokaże Ci jak wymienić, dobrać, a także zamontować zawiasy. Posiadamy również spory wybór akcesoriów i środków pielęgnacyjnych do różnych sprzętów AGD.

Jak korzystać z systemu półek EasyLift?

Regulacja półek z systemem EasyLift

System EasyLift, dostępny w większości obecnie produkowanych modeli chłodziarko – zamrażarek marki Siemens, znacznie zwiększa możliwości przechowywania niestandardowej wielkości produktów w chłodziarce. Jak jednak poprawnie korzystać z tego udogodnienia? Przede wszystkim należy pamiętać, że mimo zwiększonej wytrzymałości elementów montażowych zarówno prowadnice, jak i sam materiał balkoników i półek ma ograniczoną wytrzymałość. Dlatego też, ładując kolejne produkty do pojemników i balkoników, należy mieć w pamięci zalecenia producenta odnośnie dopuszczalnego obciążenia. Zwiększony ponad dopuszczalną miarę ciężar może spowodować zerwanie balkoników. Nadmiernie obciążone drzwi mogą także powodować wyginanie się zawiasów, czyli najczęstsze z uszkodzeń tego elementu.

Regularne czyszczenie balkoników to także istotna kwestia. Jako że głębokie zasobniki na drzwiach przeznaczone są do przechowywania wysokich produktów, niejednokrotnie może zajść sytuacja, w której butelka lub pucharek z lodami przewrócą się, wylewając swoją zawartość. W tego typu przypadkach bardzo ważne jest usunięcie wszystkich pozostałości żywności z zakamarków oraz dokładne przetarcie z wykorzystaniem delikatnej chemii wszystkich ścianek balkonika. Pozostałości w postaci resztek owoców, napoju gazowanego czy tłuszczu mogą powodować osłabienie materiału, prowadzące do trwałego uszkodzenia półki. To samo dotyczy chemii stosowanej do czyszczenia balkoników: nie wolno używać silnych preparatów przeznaczonych do intensywnego szorowania, gdyż mogą trwale obniżyć wytrzymałość półki.

Znajdz swój numer modelu

Najczęściej zadawane pytania

Zgłoś błąd na stronie
X

Prosimy opisać oraz zaznaczyć gdzie występuje błąd.

Marker: Biały Niebieski

Opis: