Przeszukiwanie bazy 12mln części
Trwa ładowanie strony...
pon. - czw.: 8-20 pt.: 8-18 sob.: 8-16 Livechat pon. - czw.: 8-20 pt.: 8-18 sob.: 8-16
22 349 93 99

Zawiasy do lodówek Bosch

  1. north.pl
  2. Części do lodówek
  3. Części do lodówek Bosch
  4. Zawiasy do lodówek Bosch
  5. x

Zawiasy do lodówek Bosch

Tutaj znajdziesz oryginalne i zamienne Zawiasy do lodówek marki Bosch. Używając filtrów skrócisz czas na wyszukanie potrzebnej części. By mieć pewność, że części pasują do Twojego sprzętu wpisz w wyszukiwarkę model sprzętu. Szukając tabliczki znamionowej dla swojej lodówki kieruj się w stronę półek na warzywa, na ściance jest możliwość wystąpienia tabliczki. Szukając potrzebnej części możesz skorzystać z pliku zawierającego listę części dla określonego modelu. Wychodząc naprzeciw Ciebie zamieścilismy krótki filmik instruktażowy na kanale YouTube, jak samodzielnie wymienić uszczelkę w lodówce. Chcesz usunąć tłuste plamy po pieczeniu swojej ulubionej potrawy zajrzyj do naszej oferty preparatów pielęgnacyjnych do sprzętów AGD.

Jak przełożyć zawiasy w lodówkach marki Bosch?

Przekładanie zawiasów w lodówkach Bosch

Konstrukcja zawiasów lodówek marki Bosch pozwala na swobodne ich przekładanie i zamienianie. Dzięki temu dotychczasowo otwierane na lewą stronę drzwi można bez większych problemów przerobić na wersję prawostronną. Jak tego dokonać? Najważniejsza zasada - zawias dotychczasowo używany jako lewy górny można zastosować wyłącznie jako prawy dolny. Zawias lewy dolny natomiast stosować można wyłącznie jako prawy górny. Przełożenie zawiasów jest bardzo proste i opiera się na wykręceniu śrub mocujących, przełożeniu zawiasów na nowe miejsce i przykręcenia wcześniej wykręconymi śrubami. Podczas przekładania zawiasów należy pamiętać o bezpieczeństwie. Balkoniki oraz półki na drzwiach lodówki należy opróżnić z produktów, po czym należy zdemontować także wszystkie pojemniki zawieszone na drzwiach. Same drzwi należy ustawić w pionie i oprzeć o stabilną powierzchnię, na przykład ścianę.

Najczęstsze uszkodzenia zawiasów w lodówkach marki Bosch to wygięcia. Powodowane są najczęściej nieprawidłowym wypoziomowaniem urządzenia, zbyt dużym załadunkiem półek i balkoników na drzwiach oraz niepoprawnym montażem. Aby uniknąć tego typu uszkodzeń, podczas instalacji zawiasów należy zwrócić uwagę na dokładne dokręcenie śrub montażowych. Podczas korzystania z półek i balkoników zawieszanych na drzwiach należy także przestrzegać złotej reguły, dotyczącej wszystkich chłodziarko – zamrażarek: z balkoników korzysta się, gdy w komorze chłodziarki zabraknie miejsca. Zawartość balkoników ma bowiem największy kontakt z ciepłym powietrzem podczas otwierania drzwi chłodziarki.

Znajdz swój numer modelu

Najczęściej zadawane pytania

Zgłoś błąd na stronie
X

Prosimy opisać oraz zaznaczyć gdzie występuje błąd.

Marker: Biały Niebieski

Opis: