Przeszukiwanie bazy 12mln części
Trwa ładowanie strony...
pon. - czw.: 8-20 pt.: 8-18 sob.: 8-16 Livechat pon. - czw.: 8-20 pt.: 8-18 sob.: 8-16
22 349 93 99

Uchwyty do lodówek Bosch

  1. north.pl
  2. Części do lodówek
  3. Części do lodówek Bosch
  4. Uchwyty do lodówek Bosch
  5. x

Uchwyty do lodówek Bosch

Uchwyty oryginalne i zamienne do lodówek Bosch. Zastosuj filtr a przybliżysz się do szukanej części. Pamiętaj, że najszybsza droga do znalezienia właściwej części to wpisanie modelu w wyszukiwarkę. Jeżeli nie jesteś pewien, gdzie znaleźć tabliczkę znamionową w lodówce, otwórz drzwi lodówki i patrz w kierunku ścianki drzwiczek. Zawsze możesz skorzystać z listy części dostępnej na stronie internetowej, dowiesz się o innych artykułach wchodzących w skład modelu Twojego. Borykasz się z problemem zawiasów w lodówce? Krótki filmik instruktażowy na naszym kanale na YouTube pokaże Ci jak wymienić, dobrać, a także zamontować zawiasy. Chcesz cieszyć się czystością swoich sprzętów jak najdłużej? W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne środki do pielęgnacji sprzętów AGD.

Jak zadbać o dobry stan uchwytów w lodówkach marki Bosch?

Pielęgnacja uchwytów w lodówkach Bosch

Jak sprawić, by uchwyty do drzwi w lodówkach marki Bosch nie matowiały i zachowały doskonały stan techniczny przez lata? Niezależnie od materiału i rodzaju uchwytu, kluczem do sukcesu jest regularne czyszczenie. Zarówno relingowe, jak i zintegrowane uchwyty ze stali INOX lub innego metalu należy czyścić za pomocą specjalnych preparatów i mleczek. W żadnym wypadku nie należy natomiast stosować silnej chemii czyszczącej, z reguły przeznaczonej do intensywnego szorowania zanieczyszczonych powierzchni. Tego typu preparaty mogą zawierać drobne cząsteczki pumeksu lub innego materiału pomagające w tarciu i usuwaniu zapieczonych zanieczyszczeń. Na stali i powierzchniach metalowych pozostawią rysy, które szybko będą zachodziły kurzem i zanieczyszczeniami. Silna chemia może także wpływać negatywnie na materiał uchwytu, osłabiając jego wytrzymałość i wywołując miejscowe przebarwienia.

Ta sama zasada dotyczy uchwytów wykonanych z tworzywa sztucznego. Silna chemia osłabia materiał, przez co znacznie łatwiej o uszkodzenia mechaniczne, na przykład pęknięcia lub złamania. W przypadku uchwytów innych niż zintegrowane nie należy bez potrzeby wykręcać mocowań w celu ich oczyszczenia – wystarczy zewnętrzna pielęgnacja. Zbyt częste wykręcanie śrub może spowodować wyrobienie się gwintu, co może prowadzić do zerwania uchwytu z drzwi. Rączki wykonane z tworzywa należy także chronić przed sokami z warzyw i owoców – wszelkie zanieczyszczenia pochodzenia roślinnego należy usuwać od razu, gdyż zawarte w sokach kwasy foliowe i pozostałe składniki z łatwością odbarwiają tworzywo sztuczne. W przypadku lekkich odbarwień stali zastosować można w celu ich usunięcia szmatkę nasączoną olejem jadalnym.

Znajdz swój numer modelu

Najczęściej zadawane pytania

Zgłoś błąd na stronie
X

Prosimy opisać oraz zaznaczyć gdzie występuje błąd.

Marker: Biały Niebieski

Opis: