Przeszukiwanie bazy 12mln części
Trwa ładowanie strony...
pon. - czw.: 8-20 pt.: 8-18 sob.: 8-16 Livechat pon. - czw.: 8-20 pt.: 8-18 sob.: 8-16
22 349 93 99

Szuflady i kosze do lodówek Bosch

  1. north.pl
  2. Części do lodówek
  3. Części do lodówek Bosch
  4. Szuflady i kosze do lodówek Bosch
  5. x

Szuflady i kosze do lodówek Bosch

Prezentujemy Szuflady i kosze oryginalne i zamienne do lodówek Bosch. Wspomóż się filtrem na stronie, a szybciej odnajdziesz szukaną część. By uniknąć niepewności czy dana część pasuje do Twojego sprzętu, wpisz w wyszukiwarkę model sprzętu. Jeżeli masz problem ze znalezieniem tabliczki znamionowej w lodówce, pokierujemy Ciebie w stronę tylnej ścianki obudowy Twojej lodówki. Dostępna lista części pomoże Ci zidentyfikować szukaną przez Ciebie część. Zobacz jak łatwo można wymieniać i naprawiać części w lodówce na naszym kanale YouTube. Posiadamy także szeroki wybór akcesoriów i środków do pielęgnacji sprzętów.

Jak dbać o szuflady lodówek marki Bosch?

Szuflady i kosze do lodówek Bosch

Szuflady oraz kosze w chłodziarko – zamrażarkach marki Bosch wykonane są przeważnie z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Tego typu materiał może reagować z alkoholami oraz kwasami organicznymi pochodzącymi z owoców. Przebarwienia oraz osłabienie materiału to najczęstsze objawy nadmiernego kontaktu powierzchni szuflady z resztkami owoców, rozlanym napojem alkoholowym lub innego rodzaju resztkami pożywienia. Osłabienie wytrzymałości materiału skutkować może pęknięciami. Dlatego też niezmiernie ważne jest zachowanie czystości wewnątrz komór lodówki – regularne czyszczenie to najlepszy sposób na wydłużenie czasu życia zarówno urządzenia, jak i akcesoriów.

Do czyszczenia pojemników wykonanych z tworzywa sztucznego nie należy wykorzystywać octu, kwasku cytrynowego ani mocnych preparatów chemicznych. Silna chemia czyszcząca bez wątpienia skutecznie usunie wszystkie zanieczyszczenia wewnątrz pojemnika, ale jednocześnie negatywnie wpłynie na tworzywo, osłabiając strukturę. Do usuwania zanieczyszczeń należy wykorzystywać delikatne preparaty dedykowane do czyszczenia wnętrza komory chłodziarko – zamrażarki. Tegu typu środki pielęgnacji skutecznie usuwają tłuszcz i rozpuszczają zanieczyszczenia stałe, jednocześnie nie wpływając agresywnie na materiał szuflady. Większość preparatów posiada przyjemny, owocowy zapach dodatkowo odświeżający wnętrze komory urządzenia. Po wyczyszczeniu szufladę należy przemyć pod bieżącą wodą. Niektóre z preparatów czyszczących są co prawda bezpieczne dla użytkownika, nie zagrażając zdrowiu nawet po spożyciu niewielkiej ilości, nie należy jednak bez potrzeby sprawdzać tego na własnej skórze.

Znajdz swój numer modelu

Najczęściej zadawane pytania

Zgłoś błąd na stronie
X

Prosimy opisać oraz zaznaczyć gdzie występuje błąd.

Marker: Biały Niebieski

Opis: