Przeszukiwanie bazy 12mln części
Trwa ładowanie strony...
pon. - czw.: 8-20 pt.: 8-18 sob.: 8-16 Livechat pon. - czw.: 8-20 pt.: 8-18 sob.: 8-16
22 349 93 99

Balkoniki do lodówek Bosch

  1. north.pl
  2. Części do lodówek
  3. Części do lodówek Bosch
  4. Balkoniki do lodówek Bosch
  5. x

Balkoniki do lodówek Bosch

Tutaj znajdziesz oryginalne Balkoniki i ich odpowiedniki do lodówek marki Bosch. Skorzystaj z filtrów znajdujących się po lewej stronie by szybciej odnaleźć daną część. Zidentyfikuj swój model sprzętu i wpisz w pole wyszukiwania. Jeżeli nie jesteś pewien, gdzie znaleźć tabliczkę znamionową w lodówce, otwórz drzwi lodówki i patrz w kierunku ścianki drzwiczek. Zajrzyj do naszych złożeniówek, by upewnić się, której części poszukujesz. Zobacz jak łatwo można wymieniać i naprawiać części w lodówce na naszym kanale YouTube. Uzupełnieniem naszej oferty jest szeroki wybór środków do pielęgnacji oraz akcesoriów do sprzętów AGD.

Jak poprawnie korzystać z balkoników w lodówkach marki Bosch?

Balkoniki do lodówek Bosch

Balkoniki, półki oraz pojemniki zawieszane na drzwiach chłodziarko – zamrażarek marki Bosch pozwalają na znaczne zwiększenie pojemności urządzenia, szczególnie z wykorzystaniem systemu EasyLift. Jak jednak poprawnie korzystać z balkoników? Przede wszystkim niedozwolone jest przeciążanie pojemników. Zbyt duża ilość produktów może spowodować zerwanie półki lub uszkodzenie tworzywa, z którego jest wykonana. Przeciążenie balkoników na drzwiach to także jeden z powodów uszkodzenia zawiasów drzwi. Pojemniki należy także regularnie czyścić. Jako, że w balkonikach najczęściej przetrzymywane są butelki z napojami oraz słoiki, na dnie pojemników zbierać się mogą wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia – od rozlanego napoju gazowanego po resztki powideł.

Czyszczenie zawieszanych na drzwiach półek należy przeprowadzać przy użyciu delikatnej chemii czyszczącej – wszelkie preparaty do intensywnego szorowania i odplamiania mogą spowodować osłabienie materiału balkonika. Kolejna zasada zalicza się w poczet czynności związanych z utrzymaniem maksymalnej wydajności chłodziarko – zamrażarki. Balkoniki, półki i pojemniki zawieszane na drzwiach urządzenia należy zapełniać produktami wyłącznie wtedy, gdy w komorze chłodziarki nie ma na nie miejsca. Zasada ta jest podyktowana zwiększonym kontaktem przechowywanych na drzwiach produktów z ciepłym powietrzem podczas otwierania lodówki. Produkty na drzwiach nagrzewają się więc nieco szybciej, a urządzenie zmuszone jest kontrować zwiększenie temperatury intensywniejszą pracą. Produkty na drzwiach mają także kontakt z samymi drzwiami, czyli najbardziej wystawionym na działanie czynników zewnętrznych elementem obudowy.

Znajdz swój numer modelu

Najczęściej zadawane pytania

Zgłoś błąd na stronie
X

Prosimy opisać oraz zaznaczyć gdzie występuje błąd.

Marker: Biały Niebieski

Opis: