baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Kuchenka gazowa Rodzaj urządzenia

Podstawy do kuchenek gazowych

(64 produktów)

Poniżej znajdziesz oryginalne i zamienne podstawy do kuchenek gazowych. Żeby szybciej dobrać właściwą część, skorzystaj z filtrów, które znajdują się po lewej stronie. Podaj swój model sprzętu i wpisz w pole wyszukiwarki. Szukasz tabliczki znamionowej do kuchenki i nie możesz znaleźć? Podpowiadamy, że najprawdopodobniej znajduje się ona wewnątrz komory pieczenia, na ściance. Dostępna lista części pomoże Ci zidentyfikować szukaną przez Ciebie część. Filmiki instruktażowe na naszym kanale YouTube pokażą Ci proste sposoby na wymianę części w sprzętach AGD. Dbanie o sprzęt i jego czystość jest niezwykle ważne, a dzięki nam możesz zaopatrzyć się w odpowiednie środki do pielęgnacji sprzętów.

Kategoria części:
Dostępność
Korpus palnika dużego do kuchenki Amica 8000638
Korpus małego palnika do kuchenki Amica 8041247
Korpus małego palnika do kuchenki Amica 8000632
Korpus małego palnika do kuchenki Amica 8046822
Korpus palnika dużego do kuchenki Amica 8000343
Korpus palnika dużego do kuchenki Amica 8041249
Korpus palnika dużego do kuchenki Amica 8037930
Korpus palnika dużego do kuchenki Gorenje 163182
Korpus palnika średniego do kuchenki Mora 278151
Korpus palnika dużego do kuchenki Smeg 872290025
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia
Może Cię zainteresować

Zmywarka skraca cykl mycia

Kiedy przestaje nam działać jakiś sprzęt AGD nie porzucajmy go od razu na straty. Warunkiem naprawy jest odpowiednie rozpoznanie problemu w urządzeniu. Udowadniamy, że drobne naprawy możesz wykonać samodzielnie. Pilnujemy również, abyście jak najlepiej dbali o własne urządzenia. Nieustannie szkolimy się w kwestii naprawy sprzętów AGD, aby pomagać naszym klientom.

Zobacz rozwiązanie
Zmywarka skraca cykl mycia

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się