Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Kuchenka elektryczna Rodzaj urządzenia

Blachy do kuchenek elektrycznych

Poniżej zestawiono blachy oryginalne, jak i fabryczne odpowiedniki do kuchenek elektrycznych. Wykorzystaj filtry znajdujące się po lewej stronie by szybciej dobrać właściwą część. Najłatwiej odnajdziesz swoją część wpisując w wyszukiwarkę model sprzętu. Aby zaoszczędzić Ci czas na poszukiwania tabliczki znamionowej dla Twojej kuchenki, sugerujemy jej położenie na ściance bocznej obudowy zewnętrznej kuchenki. Jeżeli nie jesteś pewien czy dana część występuje w Twoim modelu, otwórz listę części dostepną na stronie. Kiedy będziesz miał wątpliwości jak wymienić daną część w swoim sprzęcie, wejdź na nasz kanał YouTube, gdzie pokazujemy jak wymieniać i naprawiać części w prosty sposób. Posiadamy również spory wybór akcesoriów i środków pielęgnacyjnych do różnych sprzętów AGD.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność
Obudowa boczna Gorenje do piekarnika 554498
Obudowa boczna Gorenje do piekarnika 573203
Obudowa boczna Gorenje do piekarnika 784410
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(1)
Obudowa boczna Gorenje do piekarnika 554493
Obudowa boczna Gorenje do piekarnika 680700
Blacha Bosch do kuchenki 00790808
2790
Wyślemy jutro
Obudowa boczna Gorenje do piekarnika 564351

Gorąca pralka podczas prania

Zepsuty sprzęt wcale nie oznacza końca jego żywota. Odpowiednie zdiagnozowanie usterki to podstawa naprawy wraz z doborem części zamiennych. Pokazujemy, że jest to możliwe dzięki naszym wskazówkom. Szczegółowo opisujemy również jak pielęgnować urządzenia. Postawimy Twój sprzęt na nogi.

Zobacz rozwiązanie
Gorąca pralka podczas prania
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top