baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Kuchenka elektryczna Rodzaj urządzenia

Blachy do kuchenek elektrycznych

(68 produktów)

Poniżej zestawiono blachy oryginalne, jak i fabryczne odpowiedniki do kuchenek elektrycznych. Wykorzystaj filtry znajdujące się po lewej stronie by szybciej dobrać właściwą część. Najłatwiej odnajdziesz swoją część wpisując w wyszukiwarkę model sprzętu. Aby zaoszczędzić Ci czas na poszukiwania tabliczki znamionowej dla Twojej kuchenki, sugerujemy jej położenie na ściance bocznej obudowy zewnętrznej kuchenki. Jeżeli nie jesteś pewien czy dana część występuje w Twoim modelu, otwórz listę części dostepną na stronie. Kiedy będziesz miał wątpliwości jak wymienić daną część w swoim sprzęcie, wejdź na nasz kanał YouTube, gdzie pokazujemy jak wymieniać i naprawiać części w prosty sposób. Posiadamy również spory wybór akcesoriów i środków pielęgnacyjnych do różnych sprzętów AGD.

Dostępność
Blacha do pieczenia płytka do piekarnika Gorenje 565061
4190
Wyślemy pojutrze
Outlet już od 2590
Obudowa boczna do piekarnika Gorenje 554498
Obudowa boczna do piekarnika Gorenje 784410
Blacha do pieczenia głęboka (emaliowana) do piekarnika Mora XXL 225832
Obudowa boczna do piekarnika Gorenje 554493
Obudowa boczna do piekarnika Gorenje 573203
Obudowa boczna do piekarnika Gorenje 388202
Obudowa tylna do piekarnika Gorenje 669421
Obudowa boczna do piekarnika Mora 226248
11000
Wyślemy we wtorek
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia
Może Cię zainteresować

Zmywarka skraca cykl mycia

Zepsuty sprzęt wcale nie oznacza końca jego żywota. Odpowiednie zdiagnozowanie usterki to podstawa naprawy wraz z doborem części zamiennych. Pokazujemy, że jest to możliwe dzięki naszym wskazówkom. Szczegółowo opisujemy również jak pielęgnować urządzenia. Postawimy Twój sprzęt na nogi.

Zobacz rozwiązanie
Zmywarka skraca cykl mycia

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się