baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Ekspres przelewowy Rodzaj urządzenia

Grzałki przepływowe do ekspresów przelewowych

(40 produktów)

Poniżej prezentujemy oryginalne grzałki przepływowe jak i ich odpowiedniki do ekspresów przelewowych. Użyj filtrów, aby szybciej dobrać właściwą część do Twojego sprzętu. Najpewniejszy sposób dobrania właściwej części to wpisanie modelu sprzętu w wyszukiwarkę. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Zawsze możesz skorzystać z listy części dostępnej na stronie internetowej, dowiesz się o innych artykułach wchodzących w skład modelu Twojego. Dla zagwarantowania bezpiecznej wymiany zepsutej części w Twoim urządzeniu, stworzyliśmy szereg filmików instruktażowych na kanale YouTube. Chcesz usunąć tłuste plamy po pieczeniu swojej ulubionej potrawy zajrzyj do naszej oferty preparatów pielęgnacyjnych do sprzętów AGD.

Dostępność
Grzałka przepływowa do ekspresu Bosch 00652373
9190
Wyślemy w poniedziałek
Grzałka przepływowa do ekspresu Electrolux 4055211397
Grzałka przepływowa do ekspresu Bosch 00494709
13800
Wyślemy w poniedziałek
Grzałka przepływowa do ekspresu Moccamaster 45149
Grzałka przepływowa do ekspresu Moccamaster 45157
Grzałka przepływowa do ekspresu Philips 422225933970
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia
Może Cię zainteresować

Lodówka głośno pracuje

Niesprawny sprzęt AGD to nie powód do radości, ale nie ma co panikować. Właściwe określenie problemu usterki to klucz do samodzielnej naprawy. Wskazujemy, jak z naszą pomocą wykonać to w domowym zaciszu. Dodatkowo podpowiadamy, jak dbać o sprzęt, aby przedłużyć jego żywotność. Dajemy "drugie życie" urządzeniom.

Zobacz rozwiązanie
Lodówka głośno pracuje

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się