baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Ekspres przelewowy Rodzaj urządzenia

Grzałki do ekspresów przelewowych

(59 produktów)

Poniżej zestawiono grzałki oryginalne, jak i fabryczne odpowiedniki do ekspresów przelewowych. Używając filtrów drogą ścieżki wyszukasz pożądaną część. Zidentyfikuj swój model sprzętu i wpisz w pole wyszukiwania. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Szukając potrzebnej części możesz skorzystać z pliku zawierającego listę części dla określonego modelu. Filmiki instruktażowe na naszym kanale YouTube pokażą Ci proste sposoby na wymianę części w sprzętach AGD. Wspierając domowe naprawy określiliśmy dla Ciebie trudność naprawy dla większości części wymiennych.

Dostępność
Grzałka przepływowa do ekspresu Bosch 00652373
Grzałka przepływowa do ekspresu Bosch 00494709
Grzałka przepływowa do ekspresu Moccamaster 45149
Grzałka PTC płyty do ekspresu Moccamaster 41235
Grzałka PTC płyty do ekspresu Moccamaster 41228
Grzałka do ekspresu Philips 996500012799
Grzałka do ekspresu Philips 996500032872
Grzałka przepływowa do ekspresu Siemens 00268697
Grzałka przepływowa do ekspresu Moccamaster 45157
Grzałka do ekspresu Philips 996510049915
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia
Może Cię zainteresować

Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

Popsute urządzenie wcale nie oznacza, że musimy go wyrzucić. Odpowiednie zdiagnozowanie usterki to podstawa naprawy wraz z doborem części zamiennych. Pokazujemy, że jest to możliwe dzięki naszym wskazówkom. Szczegółowo opisujemy również jak pielęgnować urządzenia. Postawimy Twój sprzęt na nogi.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się