baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Ekspres przelewowy Rodzaj urządzenia

Filtry do ekspresów przelewowych

(45 produktów)

Oryginalne i zamienne filtry do ekspresów przelewowych. Używając filtrów drogą ścieżki wyszukasz pożądaną część. Pamiętaj, że najszybsza droga do znalezienia właściwej części to wpisanie modelu w wyszukiwarkę. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Przy wyborze części ułatwi Ci plik zawierający pełną listę części dla danego modelu. Nie musisz już wzywać fachowca do każdej naprawy w Twoim urządzeniu, wystarczy jak wejdziesz na nasz kanał na YouTube a sam dowiesz się, że nie jest to takie trudne. Dla każdego rodzaju sprzętu posiadamy środki pielęgnacyjne w konkurencyjnych cenach.

Dostępność
Filtr stały do ekspresu Moulinex MS622065
Filtr stały do ekspresu Philips 996510069286
Filtr stały do ekspresu Philips 422245948821
Filtr stały do ekspresu Philips 422245951761
Filtr stały do ekspresu DeLonghi SX1001
Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia
Może Cię zainteresować

Filtry do ekspresu przelewowego

filtry do ekspresu przelewowego

Główną zaletą ekspresów przelewowych jest prosta obsługa i łatwość utrzymywania ich czystości. Dzięki temu ich używanie jest bardziej komfortowe, niż w przypadku ekspresów ciśnieniowych. W zależności od modelu, możliwe jest przygotowanie kawy nawet dla 4-6 osób, w trakcie jednego parzenia. Jednak niezależnie od tego, jaki typ ekspresu posiadamy, o każdy z nich należy regularnie dbać.

 

W przypadku ekspresu przelewowego, ważny jest filtr. Jego głównym zadaniem jest odseparowanie fusów w kawie. Filtr umieszcza się w górnej części urządzenia, a następnie wsypuje się kawę i zalewa wrzątkiem. Na rynku dostępne są różne rodzaje filtrów. Różnią się rozmiarem oraz kształtem, a przede wszystkim materiałem, z którego jest wykonany. Możesz bowiem wybrać filtr papierowy, który jest jednorazowy i wyrzucasz go po każdym użyciu, wraz z fusami. A możesz także używać filtra wielorazowego, który jest wykonany z siateczkowego wnętrza oraz plastikowej obudowy. Jest to tak zwany filtr stały. Pamiętaj, że filtry do ekspresu przelewowego różnych producentów różnią się między sobą wymiarami. Dlatego dopasuj część na podstawie danych z tabliczki znamionowej.

 

Dlaczego zmywarka nie kończy programu?

Zepsuty sprzęt wcale nie oznacza końca jego żywota. Wystarczy dobrze zdiagnozować przyczynę problemu. Wskazujemy, jak samodzielnie poradzić sobie z drobną awarią. Pokazujemy również najprostszą drogę do naprawy Twojego urządzenia. Niezmiennie pogłębiamy naszą wiedzę, aby przekazywać wam istotne informacje.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego zmywarka nie kończy programu?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się