baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Ekspres do zabudowy Rodzaj urządzenia

Pojemniki do ekspresów do zabudowy

(19 produktów)

Poniżej znajdziesz oryginalne i zamienne Pojemniki do ekspresów do zabudowy. Użyj filtrów, aby szybciej dobrać właściwą część do Twojego sprzętu. Pamiętaj, że najszybsza droga do znalezienia właściwej części to wpisanie modelu w wyszukiwarkę. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Przy wyborze części ułatwi Ci plik zawierający pełną listę części dla danego modelu. Filmiki instruktażowe na naszym kanale YouTube pokażą Ci proste sposoby na wymianę części w sprzętach AGD. Dla każdego rodzaju sprzętu posiadamy środki pielęgnacyjne w konkurencyjnych cenach.

Dostępność
Pojemnik na wodę do ekspresu Siemens 00673864
Pojemnik na fusy do ekspresu Bosch 12011727
4990
Wyślemy w poniedziałek
Pojemnik na wodę do ekspresu Bosch 11005968
27500
Wyślemy w poniedziałek
Pojemnik na kawę mieloną do ekspresu Bosch 12006143
Pojemnik na kawę ziarnistą do ekspresu Bosch 11005971
Pojemnik na wodę do ekspresu Gorenje 230004
9690
Wyślemy w poniedziałek
Pojemnik na mleko bez pokrywy do ekspresu Gorenje 230138
Pojemnik na fusy do ekspresu Electrolux 4055174025
Pojemnik na mleko bez pokrywy do ekspresu Siemens 00790363
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia
Może Cię zainteresować

Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

Popsute urządzenie wcale nie oznacza, że musimy go wyrzucić. Sprawdź, czy sam podejmiesz się wyzwania i naprawisz sprzęt. Samodzielna naprawa nie musi być trudna, z nami poradzisz sobie bez problemu. Podpowiadamy także, jak utrzymać sprzęt w czystości i cieszyć się jego długim użytkowaniem. Nie tylko duże AGD, ale również elektronika nie ma przed nami tajemnic, stale podnosimy nasze kwalifikacje.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się