baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Ekspres do kawy Rodzaj urządzenia

Dysze do spieniania mleka do ekspresów do kawy Krups

(25 produktów)

Poniżej znajdziesz oryginalne i zamienne dysze do ekspresów do kawy marki Krups. Skorzystaj z filtrów by szybciej znaleźć właściwą część. Jeżeli w pole wyszukiwarki wpiszesz model sprzętu to w wyniku ukażą się części pasujące do Twojego modelu. Sprawdziłeś ekspres dookoła i dalej rozmyślasz, gdzie może znajdować się tabliczka znamionowa? Podnieś zbiornik na wodę i spójrz pod spód. Szukając potrzebnej części możesz skorzystać z pliku zawierającego listę części dla określonego modelu. Specjalnie z myślą o naszych klientach stworzyliśmy kanał na YouTube z filmikami instruktażowymi dotyczącymi wymiany części, aby było to dla Ciebie jeszcze prostsze. Posiadamy duży wybór akcesoriów oraz środków do pielęgnacji róznego rodzaju sprzętów AGD.

Dostępność
Dysza pary do ekspresu Krups MS0907097
Dysza gorącej wody do ekspresu Krups MS0045206
Dysza pary do ekspresu Rowenta MS-0A01531
Dysza spieniania mleka do ekspresu Krups MS-623107
Dysza pary do ekspresu Krups MS623641
2490
Wyślemy we wtorek
Dysza spieniania mleka do ekspresu Krups MS-5A10380
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu
Może Cię zainteresować

Stawiamy na profesjonalne spienianie mleka

Dysza do spieniania mleka Krups

Ekspres do kawy to urządzenie, bez którego wiele osób nie potrafi wyobrazić sobie codziennego życia. Ulubiona kawa w pracy, do deseru czy po obiedzie? Przy pomocy tego urządzenia jej przygotowanie zajmuje tylko kilka sekund, a wyrazisty smak oraz piękny aromat zapewniają dobry nastrój na cały dzień. Niestety, ze względu na ciągły kontakt z wodą i różnorakimi zanieczyszczeniami, eksploatacyjne części ekspresu lubią się psuć. Jedną z nich jest właśnie dysza do spieniania mleka Krups.

Ten niewielki element, niezbędny do wykonania przepysznej, kremowej pianki, może ulec uszkodzeniu z powodu częstego użytkowania i zbierającego się wewnątrz tłuszczu. Wówczas koniecznie trzeba dokonać wymiany, aby móc cieszyć się zadowalającą pracą urządzenia przez długi czas, bez obaw o dodatkowe awarie. W celu dobrania odpowiednich części do konkretnego modelu ekspresu, zalecamy spisać dokładne dane z tabliczki znamionowej. Dzięki temu wymiana przebiegnie szybko i bezproblemowo. Zadbaj o prawidłową pracę domowego AGD przy pomocy sprawdzonych części.

Piekarnik grzeje bez przerwy

Sprawność sprzętu AGD to podstawa. Zobacz, jak go naprawić w razie awarii. Zrozumienie zasady działania sprzętu to podstawa do wykonania wielu napraw. Pomagamy w uporaniu się z drobnymi awariami. Przekazujemy Wam również przydatną wiedzę na temat dbania o sprzęt AGD. Stale pogłębiamy naszą wiedzę, aby móc pomagać wam jeszcze więcej.

Zobacz rozwiązanie
Piekarnik grzeje bez przerwy

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się