baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Ekspres do kawy Rodzaj urządzenia

Części do ekspresów do kawy Gaggenau

(228 produktów)

Tutaj znajdziesz oryginalne części i ich odpowiedniki do ekspresów do kawy marki Gaggenau. Skorzystaj z filtrów by szybciej znaleźć właściwą część. Podaj swój model sprzętu i wpisz w pole wyszukiwarki. Sprawdziłeś ekspres dookoła i dalej rozmyślasz, gdzie może znajdować się tabliczka znamionowa? Podnieś zbiornik na wodę i spójrz pod spód. Jeżeli nie jesteś pewien czy dana część występuje w Twoim modelu, otwórz listę części dostepną na stronie. Specjalnie z myślą o naszych klientach stworzyliśmy kanał na YouTube z filmikami instruktażowymi dotyczącymi wymiany części, aby było to dla Ciebie jeszcze prostsze. Chcesz się pozbyć się niechcianych zabrudzeń ze swojego sprzętu, skorzystaj z naszej oferty preparatów pielęgnacyjnych do sprzętów AGD.

Dostępność
Powiązane linki:

Eleganckie wzornictwo i łatwość w czyszczeniu: ekspresy marki Gaggenau

Ekspresy automatyczne marki Gaggenau to nienaganna, perfekcyjna wręcz jakość wykonania połączona z eleganckim wzornictwem i sprawdzonymi rozwiązaniami technologicznymi.

Ekspres do kawy Gaggenau - perfekcyjna technologia

Urządzenia te przeznaczone są do zabudowy i doskonale komponują się zarówno z eleganckim i klasycznym, jak i bardziej nowoczesnym stylem wykończenia kuchni. Powierzchnię zewnętrzną ekspresu wraz ze składającymi się na panel sterowania dwoma pokrętłami z wyświetlaczem TFT łatwo utrzymać w czystości dzięki jednolitej kolorystyce i zwartej konstrukcji.

Ekspresy Gaggenau posiadają funkcję stałego podgrzewania, dzięki czemu czas potrzebny na przygotowanie napoju został znacznie skrócony. Stałe podgrzewanie zapewnia także niezmienną temperaturę zaparzania, zawsze zgodną z życzeniem użytkownika. Siedem ustawień oświetlenia oraz intuicyjny panel sterowania pozwalający na przygotowanie napoju za przyciśnięciem jednego przycisku pozwalają na wygodną obsługę, nawet w kompletnych ciemnościach. Ekspresy marki Gaggenau posiadają także funkcję automatycznego czyszczenia.

Składają się na nią: system automatycznego płukania po każdym włączeniu lub wyłączeniu, automatyczny system szybkiego czyszczenia systemu spieniania mleka oraz automatyczny program czyszcząco – odkamieniający. Dodatkowo, zaparzacz można wyjąć z urządzenia w celu dokładnego oczyszczenia, a elementy takie jak pojemnik na skropliny i fusy oraz jednostka spieniająca nadają się do mycia w zmywarce. Jednostka mielenia kawy stosowana w tych urządzeniach posiada ceramiczny dysk, a w połączeniu z podwójnym cyklem mielenia i parzenia przygotowywany napój jest zawsze mocny i aromatyczny.

Wylewka kawy do ekspresu Siemens 00621811
Pojemnik na wodę do ekspresu Siemens 00673864
Pojemnik na fusy do ekspresu Bosch 12011727
Wąż do ekspresu Bosch 12006136
4190
Wyślemy jutro
Wylewka kawy do ekspresu Siemens 00419898
Wylewka kawy do ekspresu Bosch 12006132
Wąż do ekspresu Siemens 00427986
Osłona młynka do ekspresu Siemens 00419999
Suwak do ekspresu Siemens 00419984
Pokrętło do ekspresu Bosch 00419981
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu

Zasady montażu ekspresów do kawy Gaggenau

Ekspres Gaggenau - zasady montażu

Ekspresy do kawy marki Gaggenau przeznaczone są do instalacji w zabudowie. Urządzenia te projektowane są zgodnie z zasadą Flush - przedni panel ekspresu ma być na równi z frontem zabudowy. Dlatego też ekspresy doskonale zgrywają się z pozostałymi urządzeniami marki Gaggenau takimi jak piekarniki, kuchenki mikrofalowe itp. Należy jednak pamiętać o kilku podstawowych zasadach i zaleceniach dotyczących instalacji urządzeń marki Gaggenau w zabudowie. Zalecana wysokość wnęki na ekspresy to 95 cm, natomiast jako wysokość maksymalną Gaggenau określa 120 cm. Wynika to z umiejscowienia panelu sterującego w górnej części frontu urządzenia - zbyt wysoko zamontowany ekspres może być praktycznie niedostępny dla osób niższych. Także wyjmowanie filiżanki z wysoko zainstalowanego urządzenia może stwarzać pewne problemy, aż do oblania się wrzątkiem.

Podczas instalacji ekspresu absolutnie konieczne jest zachowanie około 5 mm dystansu między drzwiczkami urządzenia a frontem zabudowy. Należy także pamiętać o zachowaniu 20 cm odstępu przy instalacji ekspresu w narożniku pomieszczenia. Jeżeli ekspres będzie montowany w parze z szufladą podgrzewającą, Gaggenau zaleca zachowanie odstępu 14 cm między urządzeniami ze względów bezpieczeństwa. Zasada ta dotyczy urządzeń instalowanych jedno nad drugim i wynika z zagrożenia wysokimi temperaturami. Podczas instalacji należy także brać pod uwagę wystawanie elementów ekspresu poza zabudowę. Mowa tu o pokrętłach, wystających około dwa centymetry poza front urządzenia.

Piekarnik grzeje bez przerwy

Zepsute urządzenie wcale nie musi okazać się aż takim problemem jak nam się wydaje. Koniecznością będzie sprawdzenie przyczyny usterki. Pokazujemy, że drobne awarie nie wymagają wzywania fachowca. Mamy już szeroką bazę porad dotyczącą dbania o urządzenia, które każdy ma w swoim domu. Świat AGD nie ma przed nami tajemnic.

Zobacz rozwiązanie
Piekarnik grzeje bez przerwy

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się