Przeszukiwanie bazy 12mln części
Trwa ładowanie strony...
pon. - czw.: 8-20 pt.: 8-18 sob.: 8-16 Livechat pon. - czw.: 8-20 pt.: 8-18 sob.: 8-16
22 349 93 99

Pielęgnacja do ekspresów do kawy Siemens

  1. north.pl
  2. Części do ekspresów do kawy ☕
  3. Części do ekspresów do kawy Siemens
  4. Pielęgnacja do ekspresów do kawy Siemens
  5. x

Pielęgnacja do ekspresów do kawy Siemens

Poniżej prezentujemy oryginalne Pielęgnacja jak i ich odpowiedniki do ekspresów do kawy marki Siemens. Żeby szybciej znaleźć właściwą część, skorzystaj z filtrów, które znajdują się po lewej stronie. Podaj swój model sprzętu i wpisz w pole wyszukiwarki. Sprawdziłeś ekspres dookoła i dalej rozmyślasz, gdzie może znajdować się tabliczka znamionowa? Podnieś zbiornik na wodę i spójrz pod spód. Poszukaj części w rysunku złożeniowym dostępnym na stronie. Specjalnie z myślą o naszych klientach stworzyliśmy kanał na YouTube z filmikami instruktażowymi dotyczącymi wymiany części, aby było to dla Ciebie jeszcze prostsze. W naszej ofercie znajdują się również akcesoria i środki do pielegnacji sprzętów.

Jak dbać o ekspresy do kawy marki Siemens?

Pielęgnacja ekspresów Siemens

Dzięki zautomatyzowanemu procesowi czyszczenia oraz odkamieniania utrzymanie ekspresów do kawy marki Siemens jest wyjątkowo proste. W przypadku ekspresów ciśnieniowych czyszczenie przeprowadzać należy za pomocą specjalnych tabletek odkażająco – odtłuszczających. Po wrzuceniu tabletki do pojemnika z wodą należy aktywować tryb czyszczenia poprzez menu ekspresu. Urządzenie poprowadzi użytkownika krok po kroku, podając odpowiednie instrukcje na wyświetlaczu. Dokładnie tak samo należy przeprowadzać odkamienianie. Niektóre z modeli wykorzystują także system automatycznego czyszczenia po każdym użyciu, pomagając w zachowaniu doskonałej wydajności oraz najlepszego możliwego smaku kawy.

Istotne jest także czyszczenie jednostki zaparzacza – większość ekspresów dysponuje możliwością wyciągnięcia zespołu zaparzającego z wnętrza urządzenia w celu dokładnego oczyszczenia z kamienia oraz osadów. Szczególnie ważne jest czyszczenie dyszy spieniacza – pozostałości tłuszczów pochodzących z mleka to doskonałe środowisko do rozwoju bakterii i grzybów. Dysze spieniacza należy czyścić po każdym użyciu. Można tego dokonać ręcznie lub za pomocą zautomatyzowanego procesu polegającego na przedmuchu gorącą parą. Do regularnego odkamieniania ekspresów marki Siemens producent zaleca wykorzystanie tabletek TZ80002. Usuwają one osad wapienny oraz chronią podzespoły przed korozją, przedłużając w ten sposób długość życia urządzenia. Tabletki te są dedykowane do wszystkich ekspresów z serii Surpresso, można je jednak wykorzystać w każdym z automatycznych ekspresów do kawy.

Znajdz swój numer modelu

Najczęściej zadawane pytania

Zgłoś błąd na stronie
X

Prosimy opisać oraz zaznaczyć gdzie występuje błąd.

Marker: Biały Niebieski

Opis: