Przeszukiwanie bazy 12mln części
Trwa ładowanie strony...
pon. - czw.: 8-20 pt.: 8-18 sob.: 8-16 Livechat pon. - czw.: 8-20 pt.: 8-18 sob.: 8-16
22 349 93 99

Węże wewnętrzne do ekspresów do kawy Gaggenau

  1. north.pl
  2. Części do ekspresów do kawy ☕
  3. Części do ekspresów do kawy Gaggenau
  4. Węże wewnętrzne do ekspresów do kawy Gaggenau
  5. x

Węże wewnętrzne do ekspresów do kawy Gaggenau

Tutaj znajdziesz oryginalne Węże wewnętrzne i ich odpowiedniki do ekspresów do kawy marki Gaggenau. Użyj filtrów, by szybciej znaleźć odpowiednią część. Wybierając model urządzenia sprawniej dopasujesz potrzebną część. Sprawdziłeś ekspres dookoła i dalej rozmyślasz, gdzie może znajdować się tabliczka znamionowa? Podnieś zbiornik na wodę i spójrz pod spód. Jeżeli nie jesteś pewien czy dana część występuje w Twoim modelu, otwórz listę części dostepną na stronie. Specjalnie z myślą o naszych klientach stworzyliśmy kanał na YouTube z filmikami instruktażowymi dotyczącymi wymiany części, aby było to dla Ciebie jeszcze prostsze. Wspierając domowe naprawy określiliśmy dla Ciebie trudność naprawy dla większości części wymiennych.

Jak dbać o węże w ekspresach marki Gaggenau

Węże wewnętrzne do ekspresów do kawy Gaggenau Zapchane węże w ekspresie do kawy mogą być przyczyną trwałych uszkodzeń urządzenia, włącznie z całkowitym wyłączeniem ekspresu z użytku. Zmniejszenie przepustowości mogą powodować zarówno osady wapienne, jak i pozostałości kawy, zanieczyszczenia pochodzące z sieci wodociągowej, a nawet tłuszcze z mleka. Dlatego też wyjątkowo istotne jest regularne dbanie o stan wewnętrzny węży. Preparaty odkamieniające oraz odtłuszczająco – dezynfekujące należy używać regularnie w celu zadbania o długie życie ekspresu do kawy. Nie należy także zapominać o funkcjach czyszczenia automatycznego po każdym użyciu ekspresu. Przedmuch wężyków gorącą parą wodną usuwa zanieczyszczenia zanim zdążą na dobre osadzić się w instalacji urządzenia. Zasada ta dotyczy szczególnie układu spieniania mleka – wszelkie pozostałości w postaci tłuszczów i białka powinny być usuwane na bieżąco.

Należy także pamiętać, że wnętrze podzespołów ekspresu – włącznie z wnętrzem wszystkich rurek i wężyków – to idealne miejsce do rozwoju bakterii, grzybów i wirusów. Wysoka temperatura, duża ilość wilgoci, resztki kawy oraz osady z tłuszczu i białek z mleka to doskonałe środowisko dla rozwoju wszelkiego rodzaju zagrożeń mikrobiologicznych. W ekstremalnych sytuacjach, gdy preparaty czyszczące nie są już w stanie pomóc, jedynym wyjściem może być zastosowanie specjalnych wyciorów do wężyków lub wymiana rurek na nowe. Obydwie opcje wiążą się z koniecznością rozkręcenia ekspresu na części pierwsze w celu dostania się do zablokowanej instalacji. Podczas ręcznego czyszczenia wężyków należy pamiętać, że nie wolno stosować nadmiernej siły. Czyszczeniu wyciorem zawsze powinno towarzyszyć wykorzystanie preparatów rozpuszczających osady z kamienia i tłuszczu.

Znajdz swój numer modelu

Najczęściej zadawane pytania

Zgłoś błąd na stronie
X

Prosimy opisać oraz zaznaczyć gdzie występuje błąd.

Marker: Biały Niebieski

Opis: