Przeszukiwanie bazy 12mln części
Trwa ładowanie strony...
pon. - czw.: 8-20 pt.: 8-18 sob.: 8-16 Livechat pon. - czw.: 8-20 pt.: 8-18 sob.: 8-16
22 349 93 99

Filtry do ekspresów do kawy Bosch

  1. north.pl
  2. Części do ekspresów do kawy ☕
  3. Części do ekspresów do kawy Bosch
  4. Filtry do ekspresów do kawy Bosch
  5. x

Filtry do ekspresów do kawy Bosch

Oryginalne i zamienne Filtry do ekspresów do kawy Bosch. Użyj filtrów, żeby szybciej znaleźć odpowiednią część. Jeżeli w pole wyszukiwarki wpiszesz model sprzętu to w wyniku ukażą się części pasujące do Twojego modelu. Zastanawiasz się, jaki model ma Twój ulubiony ekspres do kawy a zagubiłeś instrukcję? Skorzystaj z informacji zawartych w tabliczce znamionowej, którą znajdziesz na spodzie ekspresu. Zajrzyj do naszych złożeniówek, by upewnić się, której części poszukujesz. Specjalnie z myślą o naszych klientach stworzyliśmy kanał na YouTube z filmikami instruktażowymi dotyczącymi wymiany części, aby było to dla Ciebie jeszcze prostsze. Chcesz cieszyć się czystością swoich sprzętów jak najdłużej? W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne środki do pielęgnacji sprzętów AGD.

Jak często wymieniać filtr wody w ekspresach marki Bosch?

Częstotliwość wymiany filtrów do ekspresów do kawy Bosch

Ekspresy do kawy marki Bosch wykorzystują do oczyszczania wody profesjonalne wkłady filtrujące, między innymi polecane filtry Intenza oraz Claris. Jak często jednak wymieniać filtr w ekspresie? Wszystko zależy od częstotliwości użycia urządzenia. Filtry Brita Intenza zaleca się wymieniać co około 400 filiżanek przyrządzonego napoju lub gdy użytkownik zauważy obniżenie jakości smaku kawy. Przy standardowym korzystaniu z ekspresu jeden filtr powinien wystarczyć na około dwa miesiące użytkowania. Wydajność filtru w ekspresie uzależniona jest także od twardości wody w regionie – planując zakup zapasowych wkładów, należy brać pod uwagę możliwe rzeczywiste zużycie.

Niektóre z filtrów posiadają także wbudowany miernik czasu, pozwalający na dokładną kontrolę okresu użytkowania. Regularna wymiana wkładu filtrującego jest istotna nie tylko z powodu smaku napoju – to przede wszystkim dbałość o podzespoły ekspresu. Dobry filtr zatrzymuje kamień, nie pozwalając na tworzenie się osadów wapiennych w podzespołach urządzenia – między innymi w rurkach i zespole zaparzającym. Stosując i wymieniając wkłady filtrujące użytkownik nie tylko więc polepsza smak uzyskiwanej kawy, ale dba także o długość życia ekspresu. Sam smak kawy natomiast także ulega znacznemu poprawieniu przy użyciu dobrych jakościowo filtrów – usunięcie z wody chloru, wapnia, rdzy i pozostałych zanieczyszczeń wpływa pozytywnie na wydobywany z ziaren aromat, zapobiegając zniekształcaniu go. Filtry chronią także przed wszelkiego rodzaju zanieczyszczeniami mikrobiologicznymi, w tym bakteriami i wirusami mogącymi powstawać w sieci wodociągów.

Znajdz swój numer modelu

Najczęściej zadawane pytania

Zgłoś błąd na stronie
X

Prosimy opisać oraz zaznaczyć gdzie występuje błąd.

Marker: Biały Niebieski

Opis: