Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Chłodziarka Rodzaj urządzenia

Mocowania półek do chłodziarek

(26 produktów)

mocowania półek oryginalne i zamienne do chłodziarek. Zastosuj filtr a przybliżysz się do szukanej części. Wpisując model sprzętu w wyszukiwarkę uzyskasz dostęp do oryginalnych części, jak i zamienników. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Dla upewnienia się czy dana część pasuje, sprawdź nasze karty złożeniowe. Już nie musisz się martwić, że nie poradzisz sobie ze swoim zepsutym sprzętem. Nasz kanał na YouTube pomoże Ci w naprawie i montażu różnych części dla sprzętu AGD. W naszej ofercie znajdują się również akcesoria i środki do pielegnacji sprzętów.

strzałka rozwinięcia opisu
Mocowanie półki na drzwi chłodziarki Liebherr 909721400
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(1)
Mocowanie półki na drzwi chłodziarki Liebherr 743818800
Mocowanie półki na drzwi chłodziarki Liebherr 743020200
Mocowanie półki na drzwi chłodziarki Liebherr 742738100
Mocowanie półki na drzwi chłodziarki Liebherr 743357000
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia

Nie działa No Frost w lodówce

Sprawność sprzętu AGD to podstawa. Zobacz, jak go naprawić w razie awarii. Ratunkiem może być właściwa diagnoza problemu i odpowiedni dobór nowej części zamiennej. Pokazujemy, że samodzielna naprawa może być bardzo prosta w wykonaniu. Przekazujemy także istotną wiedzę dotyczącą uzytkowania i dbania o sprzęt AGD. Żaden sprzęt AGD nie ma już przed nami tajemnic.

Zobacz rozwiązanie
Nie działa No Frost w lodówce
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top