Zmywarka Bosch SMS50D48EU – recenzja

patrycja | 22 sierpnia 2018

W dzisiejszych czasach zmywarka jest jednym z podstawowych urządzeń domowych, które ułatwiają codzienne życie. Pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Obecnie na rynku mamy szeroki wybór zmywarek z wieloma ciekawymi funkcjami. Dziś pod lupę bierzemy model Bosch SMS50D48EU.


Zmywarka ActiveWater – czym się wyróżnia?

Zmywarka ActiveWater to nowoczesne, wielofunkcyjne urządzenie o klasie energetycznej A+, co daje możliwość oszczędzania pieniędzy oraz dbania o środowisko naturalne, przez zużywanie mniejszej ilości prądu. Choć ma standardowe wymiary – 60cm, to jest bardzo pojemna, bo mieści 12 kompletów naczyń. Jest zatem świetnym rozwiązaniem dla większej rodziny. Bosch SMS50D48EU posiada elektroniczny panel sterowania oraz wyświetlacz LED. Sterowanie jest więc w tym modelu bardzo łatwe, również ze względu na umieszczenie panelu na zewnątrz.

Posiada kilka różnych programów mycia, między innymi eco, normalny czy skrócony, możesz więc dobierać odpowiedni program do załadunku zmywarki. A skoro już o tym mowa, to z sensorem załadunku jeszcze łatwiej oszczędzać wodę. Czujnik ten dostosowuje ilość zużywanej wody do wielkości załadunku w zmywarce. Zatem, nie musisz czekać, aż zapełnisz całą zmywarkę. Możesz ustawić zmywanie z częściowym tylko załadunkiem, a urządzenie samo dopasuje mniejsze zużycie wody, adekwatne do ilości brudnych naczyń.

Z kolei czujnik AquaSensor dostosowuje zużycie wody do stopnia zabrudzenia naczyń w zmywarce Bosch SMS50D48EU. Jest to możliwe dzięki czujnikowi, który rozpoznaje po ilości resztek jedzenia i tłuszczu na naczyniach jak dużo wody potrzeba, żeby perfekcyjnie umyć wszystkie talerze i szklanki.

Garść informacji technicznych


A skoro już jesteśmy przy temacie oszczędzania wody i ekonomicznego mycia naczyń, to technologia ActiveWater zadba o najlepsze i najoszczędniejsze płukanie. Działa to podobnie jak funkcja AquaSensor -z tą różnicą, że ActiveWater na podstawie stopnia zabrudzenia zużytej wody, decyduje o ewentualnym wydłużeniu cyklu płukania, tak by twoje naczynia były perfekcyjnie czyste a przy tym, by oszczędzić energię.
Kolejnym ciekawym i praktycznym zastosowaniem jest powłoka AntiFingerprint, dzięki której na drzwiach zmywarki nie pozostają ślady palców. Jest to świetna opcja dla rodzin z małymi dziećmi.

Zmywarka Bosch SMS50D48EU jest oszczędna, ekonomiczna, a przy tym wydajna. Pracuje bardzo cicho, dzięki czemu możesz nastawić program późnym wieczorem lub wcześnie rano bez obawy, że obudzisz pozostałych domowników. Jest z pewnością świetnym rozwiązaniem dla każdego, kto chce ułatwić sobie codzienne życie i zaoszczędzić także czas.

Oceń artykuł

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 3

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o