Worki Safbag – dobrodziejstwo Zelmera

anna | 2 maja 2018

Obecnie na rynku dużym zainteresowaniem cieszą się worki do odkurzaczy typu Safbag. Co powinniśmy o nich wiedzieć i dlaczego warto je zakupić?


Zatrzymywanie alergenów

Jedną z największych zalet worków Safbag jest to, że zatrzymują one kurz, roztocza, pyłki oraz inne zanieczyszczenia lepiej niż zwykłe worki.  Pozwoli to  między innymi na wyeliminowanie objawów reakcji u osób zmagających się z alergią.

Wydłużone działanie

Kolejnym atutem worków Safbag jest ich przedłużone w porównianiu z workami papierowymi działanie. Wydajność zapewnia im warstwowa, strukturalna budowa, która pozwala na wypełnienie worków w całej ich objętości. Zaletą jest również to, że urządzenie nie traci siły ssania nawet pomimo wypełnienia worka w całej jego objętości.

Zwiększona moc odkurzania

Dzięki workom Safbag nie tylko zwiększysz moc ssania nawet o 20 %, ale i zaoszczędzisz czas oraz pieniądze, które musiałbyś przeznaczyć na energię elektryczną. Worki te, ułatwiają swobodny przepływ powietrza, dzieki któremu urządzenie jest w stanie pracować w sposób cichy.

Produkcja worków Safbag

Warto również zwrócić uwagę na produkcję worków Safbag. Ich produkcja nie powoduje powstawanie gazów oraz ścieków. Element filtracyjny zgrzewany jest za pomocą ultradzwięków.

Oceń artykuł

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 3

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o