Recenzja sokowirówki Philips Avance Collection

katarzyna | 31 lipca 2018

Chyba każdy z nas lubi soki ze świeżo wyciskanych warzyw czy owoców. Szczególnie w sezonie letnim, kiedy pysznych owoców jest wszędzie do wyboru całe mnóstwo.

Dobrze wówczas posiadać w domu sprzęt, który sprosta oczekiwaniom i pomoże przyrządzić najlepszy sok. Dlatego też na rynku pojawił się nowy model sokowirówki – Philips Avance Collection. Przyjrzyjmy się jej dokładniej, bo warto.


Cechy produktu

Wprawdzie sokowirówka Philips Avance Collection ma całkiem spore rozmiary, bo jest wysoka aż na 40 cm, zatem nie do każdej szafki się zmieści, ale za to ciekawy design stanowi dobre zadośćuczynienie. Dlaczego? Ponieważ nawet jeśli trzymamy ją na blacie, to prezentuje się na tyle atrakcyjnie, że nie przeszkadza i pasuje do każdego wnętrza.

Ma dużą moc, 1200 W, więc przygotowanie ulubionego soku zajmuje dosłownie chwilę. Duży otwór umożliwia wrzucanie naprawdę sporych kawałków warzyw czy owoców. Do tego sokowirówka jest bardzo cicha podczas pracy.

Recenzja sokowirówki Philips Avance Collection
źródło: philips.pl

Dodatkowe parametry sokowirówki:

  • otwór wlotowy 8 cm
  • ciche działanie
  • łatwe czyszczenie (wystarczy podstawić pod bieżącą wodę)
  • klarowany albo z miąższem sok – wybór należy do Ciebie.

Co wyróżnia Philips Avance Collection?

Urządzenie na tle innych modeli wypada dobrze ze względu na najnowszą technologię FiberBoost. Polega ona na zastosowaniu unikalnej konstrukcji sitka, które pozwala na przygotowanie soku w dwojaki sposób – o większej lub mniejszej ilości miąższu w soku. Można zatem zrobić napój całkiem klarowny lub gęsty, a co za tym idzie, bardziej sycący. Ta funkcja sprawdzi się szczególnie u osób stosujących diety albo tych zabieganych, które lunch czy podwieczorek serwują sobie w formie koktajlu warzywnego.

Ciekawym atutem tego urządzenia jest także blokada kapania. Pozwala na przerwanie pracy w dowolnym momencie, bez obaw o brudny blat. A skoro już o czystości mowa, to sokowirówkę szybko i łatwo umyjemy pod bieżącą wodą. Proste wykończenie poszczególnych elementów gwarantuje bezproblemowe utrzymywanie czystości.

Podsumowanie

Philips Avance Collection zachwyci szybkością przygotowania pysznego soku, łatwością mycia po użytkowaniu oraz niezwykle cichą pracą. Dzięki dwóm programom wyciskania możemy decydować, jak gęsty ma być napój. Co ciekawe, program da się zmienić nawet już w trakcie wyciskania soku. Same plusy. Cena? Ok. 700 zł.

Recenzja sokowirówki Philips Avance Collection2
źródło: amazon.com

Oceń artykuł

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 3

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o