Recenzja robota kuchennego Zelmer ZHM0861L

katarzyna | 18 lipca 2018

Jednym z najpopularniejszych modeli robotów kuchennych jest niezawodny Zelmer ZHM0861L. Łączy w sobie cechy przyzwoitej ceny do ilości funkcji, jakie może wykonać. Znany również pod nazwą zwyczajową 381.61 Mix Robi. Sprawdźmy jego funkcje i czy faktycznie jest taki niezawodny.

Co kryje robot Zelmer ZHM0861L

My go nazywamy robotem kuchennym, a w zasadzie jest to mikser ręczny, którego silnik pełni funkcję napędową w robocie. Zaskakująca jest tutaj ilość akcesoriów – mieszaków, pojemników, trzepaczek. Co powoduje, że zwykły mikser przeobraża się w kombo wielofunkcyjne, które sieka, kroi, blenduje, uciera, kruszy i miksuje. Niewątpliwie jest to ulubieniec w naszej kuchni z uwagi na prostotę wykonania i łatwość w utrzymaniu.

Jego 5-cio stopniowa regulacja mocy pozwoli nam na płynne przechodzenie z wysokich obrotów na niskie. Jeżeli zapragniemy sobie turbo doładowanie możemy użyć przycisk turbo, który naprawdę podkręci nam robota. Pamiętajmy jednak, że czas pracy na najwyższych obrotach nie może trwać nieskończenie długo, ponieważ możemy przegrzać silnik. W instrukcji obsługi producent pisze o kilku minutach! Warto się do tego stosować, jeżeli chcemy, aby mikser Zelmer ZHM0861L podziałał jeszcze w naszej kuchni przez kilka lat.

Specyfikacja techniczna

Moc znamionowa urządzenia to 400 W, dla jednych mogłoby się wydawać to mało dla innych dużo. Jednak prawda jest taka, że starcza w zupełności na ubijanie jajek, wyrabianie ciasta, miksowanie sosów i wszystkich innych czynności. Łatwo utrzymuje się go w czystości, poszczególne elementy można myć w zmywarce co jest dużym plusem. W razie uszkodzenia, któryś z elementów można dokupić osobno.

Szeroka gama dostępnych części zamiennych do robota Zelmer ZHM0861L sprawia, że nie musimy się martwić, jak coś zepsuje się. Patrząc na opinie zadowolonych klientów można powiedzieć – „bierz w ciemno”. Jeżeli nie przeszkadza Ci głośna praca urządzenia, a zależy Ci na funkcjonalności to na pewno nie będziesz żałować.

Recenzja robota kuchennego Zelmer ZHM0861L
źródło: allegro.pl

Oceń artykuł

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 2

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o