Pralka Samsung AddWash hit czy kit?

katarzyna | 30 lipca 2018

Czy zdarzyło Ci się przy włączaniu prania zapomnieć o skarpetce, która przez przypadek została na dnie kosza do prania? A może właśnie znalazłeś w pokoju jeszcze jedną białą koszulkę, która teraz miała prać się w pralce? Samsung wychodzi naprzeciw zapominalskim i roztargnionym. Dzięki funkcji AddWash, możesz w dowolnym momencie dorzucić kolejną rzecz do prania.


Jak to działa?

Pomyślisz „co z tego, przecież pranie już wcześniej można było zatrzymać podczas cyklu”. Owszem, ale wtedy po pierwsze – trzeba czekać, aż zwolni się blokada drzwi, co zajmuje trochę czasu, a po drugie – wybrać opcję spustu wody z bębna, bo inaczej zalejemy łazienkę. Wprawdzie dużo szybciej można wykonać taką czynność w pralkach ładowanych od góry, ale nie każdy chce lub może pozwolić sobie na taki model urządzenia.

pralka Samsung Addwash

Natomiast Samsung AddWash w swoich pralkach ładowanych od frontu, oprócz standardowych drzwiczek, montuje także dodatkowe drzwiczki w górnej części obudowy. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz szybko zatrzymać pranie, dorzucić zapomnianą rzecz i… prać dalej. Jednak z funkcji AddWash możemy korzystać nie tylko wtedy, kiedy o czymś zapomnimy. Możemy także celowo dorzucić te ubrania, które powinny prać się krócej lub te, które chcemy tylko odwirować.

Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musimy nastawiać osobnego prania z wolniejszym cyklem lub włączać osobno wirowania. Możemy wszystko to zrobić razem oszczędzając czas, pieniądze i energię elektryczną.

Co poza Samsung Addwash w pralce

Dodatkowo pralki te posiadają opcję Smart Check, która pozwala na wygodne sterowanie cyklem prania przez smartfona. Nie musimy więc znajdować się tuż przy urządzeniu. Możemy to wszystko robić z innego pomieszczenia lub będąc poza domem.

Co ważne, pralki AddWash mają specjalne zabezpieczenia przed dziećmi bez obaw, że otworzą samodzielnie dodatkowe okienko podczas prania.
Pralka Samsung AddWash to zdecydowanie hit na rynku! Jest świetnym rozwiązaniem nie tylko dla roztargnionych ale także zabieganych oraz tych, którzy dbają o środowisko.

Masz taką pralkę u siebie w domu? Jak wrażenia z użytkowania? Podziel się z nami swoją opinią. 

Oceń artykuł

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 3.6 / 5. Liczba głosów: 11

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o