Zmywarka WSIO 3034 PFE X – recenzja sprzętu

patrycja | 21 listopada 2019

W dzisiejszych czasach zmywarka to już standard. Jest praktycznie jednym z podstawowych urządzeń domowych i z powodzeniem ułatwia nam wykonywanie domowych obowiązków. Z racji tego, że mycie naczyń zazwyczaj nie należy do ulubionych czynności domowników, to chętnie korzystamy z pomocy zmywarki. Jeśli zastanawiasz się, jaki model wybrać, to mam dla Ciebie propozycję:  Zmywarka WSIO 3034 PFE X. Sprawdźmy jej właściwości i poznajmy największe zalety.

Specyfikacja techniczna

  • Klasa energetyczna: A+++
  • Klasa suszenia: A
  • Roczne zużycie energii: 189 kWh
  • Roczne zużycie wody: 2520 l.
  • Poziom hałasu: 44dB
  • Liczba programów: 8
  • Sterowanie: elektroniczne
  • Wymiary: 45x55x82 cm  

Zmywarka to bardzo praktyczne urządzenie w domu

Dodatkowe funkcje w zmywarce WSIO 3034 PFE X

Ten model cechuje nowoczesność. Zaczynając od ciekawego designu, poprzez funkcje w nim zawarte, a kończąc na ekonomii. Jest to urządzenie przede wszystkim oszczędne, ponieważ dba o Twoje wydatki i rachunki. Ma również na uwadze środowisko, bo zmniejszony pobór energii to plus nie tylko dla Ciebie, ale także dla naszej planety.

Zmywarka WSIO 3034 PFE X jest pojemna, ponieważ możesz umieścić w niej 10 kompletów naczyń. Spokojnie wystarczy więc na potrzeby młodego małżeństwa lub pary z dzieckiem. Przy większej rodzinie może być potrzeba częstszego uruchamiania cyklu.

Whirlpool WSIO 3034 PFE X posiada elektroniczny panel sterowania oraz ukryty wyświetlacz. Sterowanie jest więc w tym modelu bardzo intuicyjne i nie stanowi problemu, nawet dla osób, które nie są na bieżąco z tematem AGD.

Ponadto, niewątpliwą zaleta tego modelu jest kilka różnych programów mycia, między innymi eco, normalny czy skrócony. Istnieje także możliwość doboru odpowiedniego programu do załadunku zmywarki.

Poza programami występuje tu także kilka dodatkowych i bardzo praktycznych funkcji. A są to między innymi: wskaźnik braku nabłyszczacza oraz braku soli, który sygnalizuje potrzebę uzupełnienia płynu. Bardzo potrzebna jest też funkcja zabezpieczenia przed zalaniem. I to co użytkownicy cenią najbardziej, to opóźniony start. Ta funkcja jest już domeną nie tylko pralek ale równie coraz częściej zmywarek.

Zmywarka WSIO 3034 PFE X – recenzja sprzętu

Czy warto?

Podsumowując, zmywarka WSIO 3034 PFE X jest oszczędna i ekonomiczna, a przy tym wydajna. Pracuje bardzo cicho, więc możesz nastawić program późnym wieczorem lub wcześnie rano bez obawy, że obudzisz pozostałych domowników. Jest z pewnością świetnym rozwiązaniem dla każdego, kto chce ułatwić sobie codzienne życie i zaoszczędzić także czas. My jesteśmy na tak! 😊

Oceń artykuł

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 5

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o