Naprawiaj, nie wyrzucaj!
Dołącz do #RepairChallenge

Zmywarka Siemens IQ 300 – recenzja sprzętu

Zmywarka Siemens IQ 300 - recenzja sprzętu

Baza porad North.pl - najlepsze recenzje AGD 3

Na rynku sprzętów AGD jest coraz większy wybór zmywarek. Każda następna propozycja od producentów ma nowatorskie rozwiązania i udoskonalenia, które chcą jeszcze bardziej zaskakiwać konsumentów oraz spełniać ich oczekiwania. Jednym z ciekawszych modeli ostatnich miesięcy jest zmywarka Siemens IQ 300. Sprawdzamy jej możliwości i dodatkowe funkcje, które posiada.

 

Zmywarka Siemens IQ 300 - recenzja sprzętu

 

Specyfikacja techniczna

  • Zmywarka Siemens IQ 300 jest przeznaczona do zabudowy. Wyposażona jest w elektroniczne sterowanie i wyświetlacz LCD.
  • Zintegrowany i zakryty panel sterowania, widoczny po otwarciu drzwi.
  • Co istotne, ten model zmywarki jest oszczędny – posiada klasę energetyczną A++, a to sprawia, że roczne zużycie prądu to mniej, niż 270 kWh.
  • Warty uwagi jest także poziom hałasu, który wynosi ok. 44 dB. Możesz zatem bez obaw korzystać ze zmywarki o różnych porach dnia. Jej praca nie przeszkodzi ani Tobie, ani pozostałym domownikom.
  • Siemens IQ 300 posiada praktyczne programy zmywania, między innymi: automatyczny, eko, garnki, mycie wstępne czy delikatne z ochroną szkła.

 

Zmywarka Siemens IQ 300 - recenzja sprzętu

 

Dodatkowe funkcje w Siemens IQ 300

  • Ciekawym rozwiązaniem jest dodatkowa szuflada na sztućce, zamiast tradycyjnego koszyka. Zapewnia ona dokładniejsze mycie, dzięki temu, że sztućce są rozłożone równomiernie na całej powierzchni szuflady.
  • Sensor załadunku dopasowuje taką ilości wody, jaka jest potrzebna do aktualnego załadunku zmywarki. Jeśli więc zapełnisz urządzenie tylko częściowo, to masz pewność, że zmywarka zużyje zdecydowanie mniej wody.
  • Extra dry zapewnia dokładne wysuszenie Twoich naczyń.
  • Machine Care – system samoczyszczenia. Wystarczy, że dodasz detergent przeznaczony do zmywarek, a system Machine Care usunie osad i zanieczyszczenia wewnątrz komory.

 

Zmywarka Siemens IQ 300 - recenzja sprzętu

 

Opinie użytkowników

Klienci, którzy wybrali model Siemens IQ 300 podkreślają, że ta zmywarka jest cicha i intuicyjna w obsłudze. Dodatkowo chroni naczynia, nie rysuje ich. Kolejną zaletą jest dobra jakość wykonania – szuflady nie odkształcają się i wysuwają się płynnie. Warte uwagi są tutaj: dno zmywarki wykonane ze stali nierdzewnej oraz blacha zabezpieczająca blat.
Wadą z pewnością jest cena. Jednak wielofunkcyjność i możliwości tego sprzętu zdecydowanie przewyższają minusy!

 

Zmywarka Siemens IQ 300 - recenzja sprzętu

 

Oceń post:
avatar
  Subscribe  
Powiadom o