Zmywarka AEG 6000 Satellite Clean – recenzja sprzętu

anna | 27 września 2019

Zmywarka jeszcze kilkanaście lat temu funkcjonowała w świadomości społeczeństwa jako luksus, na który nie wszyscy mogli sobie pozwolić. Jednak z biegiem lat jej posiadanie stało się tak powszechne, że dziś mało kto wyobraża sobie codzienne życie bez zmywarki. Obecnie wybór modeli jest przeogromny. Możemy zdecydować się na różne wielkości, rodzaje zabudowy albo dowolną funkcjonalność. Jednym z ciekawszych modeli jest ostatnio zmywarka AEG 6000 Satellite Clean. Koniecznie sprawdź jej zalety, jeśli jeszcze ich nie znasz!

Koszyk na sztućce w zmywarce AEG

Specyfikacja techniczna

  • typ zmywarki do zabudowy;
  • poziom hałasu wynosi 37 dB;
  • pojemna komora zmywarki pomieści do 15 kompletów naczyń;
  • niewielkie użycie wody dzięki funkcji WaterSave;
  • wyświetlacz TimeBaem, pokazuje pozostały do końca czas wyświetlając dodatkowo wskazówki na podłodze.

Precyzyjne wykończenie zmywarki

Dodatkowe funkcje


Tym, co od razu rzuca się w oczy w AEG 6000 Satellite Clean są czerwone elementy wewnątrz zmywarki umiejscowione na górnym i dolnym koszu. Oprócz ciekawego designu, mają one też praktyczne zastosowanie – są wykonane z wysokiej jakości gumowego materiału, który ma za zadanie dodatkowo chronić delikatne szkło w trakcie mycia. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie dbające o kieliszki do szampana czy wina, które w normalnych warunkach mycia często ulegają pęknięciu.

Prezentacja nowego modelu zmywarki AEG 6000 Satellite Clean

Programy cyklu szyte na miarę! Dzięki wbudowanym dwóm czujnikom, zmywarka ta wykrywa wielkość załadunku oraz stopień zabrudzenia naczyń. W ten sposób automatycznie dobiera odpowiednią długość programu i niezbędną ilość wody. W efekcie oszczędzasz czas i wodę a przy tym otrzymujesz czyste naczynia!

Na uwagę zasługuje także funkcja AirDry, czyli naturalne suszenie naczyń. Działa w ten sposób, że na 10 minut przed zakończeniem cyklu, drzwi zmywarki otwierają się automatycznie, aby umożliwić naturalny przepływ powietrza. A Ty znów oszczędzasz – tym razem prąd.

Zmywarka AEG 6000 Satellite Clean – czy warto?


Z tym modelem spotkaliśmy się „na żywo” na Targach IFA w Berlinie. Od razu wzbudził nasze zainteresowanie. Posiada wiele praktycznych rozwiązań a także ciekawy design. Zmywarka AEG 6000 Satellite Clean jest naprawdę bardzo pojemna, a jej obsługa jest intuicyjna. My możemy polecić ten model, bo z pewnością jest wart uwagi!

Zmywarka AEG 6000 Satellite Clean

Oceń artykuł

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 1

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o