Żelazko z generatorem pary Braun CareStyle 7 IS 7143

patrycja | 6 września 2018

Baza porad North.pl - ciekawostki o AGD 2

Jednym z ciekawszych produktów, zaprezentowanych na Międzynarodowych Targach Elektroniki Użytkowej IFA 2018, było żelazko z generatorem pary Braun CareStyle 7. Jest to nowoczesne i wielofunkcyjne rozwiązanie dla każdego, kto nie lubi spędzać długich godzin nad deską do prasowania ze stertą ubrań obok. Od dziś możesz to zmienić. Braun przedstawia nowy wymiar prasowania. Ten model poradzi sobie świetnie z każdym rodzajem materiału, nawet tym trudnym do uprasowania.


Technologie w generatorze pary Braun CareStyle 7

Braun CareStyle 7 IS 7143 został wyposażony w specjalną stopę Eloxal 3D PLUS, która poprzez mocny wyrzut pary i ciśnienia, poradzi sobie z najgorszymi zagnieceniami, również tymi w trudno dostępnych miejscach. Największą zaletą jest łatwość użytkowania. Model ten posiada dwa programy, które zapewniają dziecinnie proste prasowanie. Nie musisz zatem dopasowywać za każdym razem temperatury prasowania do konkretnego rodzaju tkaniny – wystarczy, że ustawisz jeden, uniwersalny program iCare, a urządzenie samo zadba o resztę i dostosuje odpowiednią temperaturę.

Drugim programem jest tryb Eco, którego zadaniem jest prasowanie najdelikatniejszych ubrań. Dopasowuje on temperaturę właściwą dla cienkich i lekkich materiałów. Wszystko to w trosce o twoje ubrania, czas i pieniądze. Następna bardzo praktyczna zaleta, to system Fast Clean, który dba o jak najdłuższą żywotność żelazka. Dzięki niemu konserwacja urządzenia jest jeszcze prostsza, bowiem optymalizuje proces usuwania kamienia. Od ciebie nie wymaga to żadnego wysiłku, a cały zabieg trwa nie dłużej, niż minutę. Braun CareStyle 7 jest też bardzo oszczędny – ma moc 2400 W i dzięki temu szybko się nagrzewa i schładza, a ty oszczędzasz czas i energię elektryczną. Ponadto ma szereg funkcji ułatwiających życie, takich jak blokada kapania czy automatyczne wyłączanie po 10 minutach nieużywania.

Żelazko z generatorem pary Braun CareStyle 7 IS 7143
źródło: braun.pl

Żelazko z generatorem pary może wydawać się mało poręczne i ciężkie, ale do ciężkich naprawdę się nie zalicza. Właśnie dlatego, że cały mechanizm wbudowano w generator, to samo żelazko jest łatwe w obsłudze, wygodne i komfortowe. Dzięki niemu z pewnością szybko uporasz się z prasowaniem oraz zyskasz wolny wieczór.

Oceń artykuł

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 1

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.