Trymer-Panasonic-hit-czy-kit

Trymer Panasonic – hit czy kit?
Anna
2018-09-14

Trymer Panasonic to nowy, wielofunkcyjny gadżet męski na rynku służący do pielęgnacji zarostu. Spełnia zadania 3 urządzeń w 1: goli, trymuje oraz stylizuje. Sprawdź, jakie wady i zalety posiada to urządzenie i czy jest ono warte zakupu.

Jakie zalety posiada Trymer Panasonic?

  • 3 funkcje w 1 – Chcesz zgolić wąsy lub wystylizować brodę? Nic prostszego! Urządzenie łączy funkcje nie tylko golarki czy trymera, ale również stylizuje zarost zapewniając doskonałe efekty.
  • Nowoczesna technologia – Innowacyjna konstrukcja sprawia, że urządzenie z doskonałą precyzją i łatwością zgoli lub wystylizuje trudne miejsca, np: pod ustami czy podbródkiem.
  • Super ostre ostrza – Urządzenie wyposażone jest w niezywykle ostre, japońskie ostrza, które usuną nawet najtwardszy zarost płynnie i delikatnie. Pozostawiając skórę wyjątkowo gładką oraz bez podrażnień.
  • Komfort użytkowania – Trymer Panasonic idealnie mieści się w dłoniach, jest prosty i przyjemny w użyciu. Może być stosowany zarówno do pracy na sucho lub przy użyciu żelu czy pianki. Jest bezpieczny dla skóry.
  • Prosta pielęgnacja – Urządzenie jest proste w utrzymaniu w czystości. Zarówno ostrza, jak i nasadki wystarczy przemyć pod bieżącą wodą. W wyposażeniu znajduje się również specjalny olej, który pomaga utrzymać urządzenie w sprawności. Smaruje się go  zarówno przed, jak i po użyciu.
  • Profesjonalne nasadki – Posiada praktyczną nasadkę upraszczającą stylizację zarostu z możliwością regulacji długości cięcia. Umożliwia ona wybór 20 wariantów długości.

Jakie wady posiada Trymer Panasonic?

  • Cena – To największa wada tego produktu. Koszt urządzenia waha się  od 350 do nawet 400 zł.
Trymer Panasonic – hit czy kit?
5 (100%) 2 votes
W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii. Zgadzam się x