Ssawka do parkietu – sprawdź ją!

anna | 29 października 2019

Jak uzyskać najlepsze efekty odkurzania? Wybierając najlepsze sprzęty oraz akcesoria! To bardzo ważne, na jaki sprzęt się zdecydujemy. Dlatego warto określić zakres działania danego odkurzacza – ma służyć tylko do odkurzania podłóg i dywanów w mieszkaniu, czy może preferujemy także funkcję prania? Po drugie warto postawić na dobre jakościowo wykonanie sprzętu. Poza tym dobrze także pomyśleć o odpowiednich akcesoriach takich jak ssawka do parkietu, kurzu czy dywanów. Każda z nich dedykowana jest innym powierzchniom ze względu na swoją budowę.

Szerokie zastosowanie

Ssawka do parkietu jest bardzo solidna i odporna na uszkodzenia mechaniczne. Jej wykonanie jest precyzyjne, a to zapewnia najlepsze efekty sprzątania.

Dodatkowo ma szerokie zastosowanie. Świetnie sprawdzi się w przypadku wszelkiego rodzaju powierzchni twardych takich jak parkiety, panele czy nawet glazura. Poza tym z powodzeniem dociera do trudnodostępnych miejsc, na przykład pod meblami, gdzie tradycyjna, duża ssawka się nie zmieści.

Ssawka jest dedykowana wszystkim odkurzaczom o średnicy rur teleskopowych 35 mm. A warto wspomnieć, że taki rozmiar rury jest najbardziej popularny wśród dostępnych marek odkurzaczy, więc nie będzie problemu z dopasowaniem. Ewentualnie w przypadku niedopasowania, można skorzystać z opcji adaptera – przejściówki, która łączy rurę teleskopową z ssawką. Dzięki takiemu rozwiązaniu połączymy bez problemu obie te części.

Ssawka do parkietu ma szerokie zastosowanie

Ssawka do parkietu – zalety

Największą zaletą jest specjalny uchwyt obrotowy, dzięki czemu ssawka może się obracać o 360 stopni. W ten sposób zyskujemy łatwy dostęp do trudno dostępnych miejsc.

Spód szczotki dodatkowo posiada włosie syntetyczne, które zabezpiecza podłogę przed wszelkiego rodzaju zarysowaniami i uszkodzeniami mechanicznymi. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie dla powierzchni podatnych na uszkodzenia.

Poza tym ssawka na bokach posiada kółka, które zapewniają stabilność podczas pracy. Kółka te również wykonane są z gumy, a to zapewnia brak zarysowań delikatnych powierzchni.

Ssawka posiada także zaczep, którego zadaniem jest umożliwienie zamocowania ssawki na obudowie odkurzacza. Oczywiście pod warunkiem, że sam sprzęt posiada taką funkcję.

Ssawka do parkietu jest uniwersalna!

Werdykt?

Jak najbardziej na tak! Ssawka jest wielofunkcyjna, a co najważniejsze bardzo praktyczna. Sprawdza się w każdym pomieszczeniu. Mało tego, dba o czyszczone powierzchnie i dociera w najróżniejsze zakamarki. Kosztuje niewiele, bo ok 25 zł. Zatem cena jest warta tego zakupu! świetnie usuwa wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, kłaki oraz okruchy!

Ta ssawka świetnie poradzi sobie z sierścią zwierząt

Oceń artykuł

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 4

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o