Ssawka do kurzu w odkurzaczu

anna | 2 września 2019

Odkurzanie to dość mozolne zajęcie i mało kto je lubi. Dlatego dobrze jest mieć sprzęt, który sprawi, że szybko pozbędziesz się brudu i kurzu w swoim mieszkaniu! No a przede wszystkim warto wyposażyć się w specjalne ssawki, przeznaczone do czyszczenia różnych powierzchni i dedykowane konkretnym problemom, z którymi musisz się rozprawić. I tak na przykład osobna ssawka jest do kurzu, wiedziałeś o tym? Jeśli nie, to ten artykuł jest dla Ciebie!

Jakie zalety ma ssawka do kurzu?


Ta końcówka jest niewielkich rozmiarów, więc nie ma problemu z przechowywaniem jej. A skoro już o wielkości mowa, to kształt pozwala na dotarcie do trudnodostępnych miejsc takich jak kąty czy szczeliny pomiędzy meblami.
Kolejna sprawa to wykonanie. Twardy plastik jest odporny na pęknięcia i uszkodzenia, co zapewnia długi czas użytkowania. Dodatkowo ssawka jest wyposażona w syntetyczne włosie, które nie powoduje alergii. Poza tym można ją myć pod bieżącą wodą i nie odkształca się.
Następna kwestia to uniwersalność. Przedstawiona ssawka do kurzu pasuje do wszystkich rur o średnicy 32 mm. No i ważna jest też wielofunkcyjność. Ssawka jest dwufunkcyjna, a to oznacza, że po zdemontowaniu nakładki z włosem syntetycznym, można używać ssawki do czyszczenia mebli tapicerowanych. Dodatkowo można wykorzystać redukcję z 32mm na 35mm (przy pomocy adaptera) i zastosować ssawkę w odkurzaczach na rurę 35 mm.

Ssawka do kurzu do odkurzacza

Jak zamontować ssawkę  w urządzeniu?


To bardzo proste! Montuje się ją jak każdą inną końcówkę, nakładając na rurę teleskopową. Nie ma tu żadnej filozofii i utrudnień. Nawet w przypadku adaptera, który jest dodatkowym elementem łączącym, ale również banalnie prostym w obsłudze.  Ssawka do kurzu to bardzo proste i wygodne rozwiązanie!

Odkurzacz Karcher WD3 recenzja sprzętu.

Czy uniwersalne części są dobre?


Jak najbardziej. Mają jedną podstawową zaletę – są tańsze od oryginałów. Jeśli więc wybierzesz dobrze dobrany zamiennik i odpowiednio go zamontujesz, to masz pewność, że urządzenie będzie działało długo i sprawnie. Obecnie wiele zamienników wykonuje się z tych samych materiałów, więc nie ma już znaczącej różnicy w jakości.

ssawka do kurzu do odkurzacza

Jeśli więc zastanawiasz się nad tym, jaka ssawka do kurzu będzie pasowała do Twojego urządzenia, to z pewnością właśnie ta!

Oceń artykuł

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 2

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o