Pralka za mniej niż tysiąc? Sprawdź Indesit BWSA 61253 W EU!

patrycja | 12 listopada 2019

Idziesz wstawić pranie i nagle okazuje się, że Twoja pralka nie działa? Nie reaguje na żadne przyciski, resety… Żadne sztuczki nie działają! Nienaprawialna usterka, a nowy moduł kosztuje tyle co nowa pralka? Niemiły scenariusz prawda?

Jeśli z jakichś powodów stoisz przed kupnem nowej pralki i potrzebujesz funkcjonalnego sprzętu, który dobrze pierze, a jednocześnie kosztuje niewiele, to sprawdź Indesit BWSA 61253 W EU! Zapłacisz za niego mniej niż tysiąc złotych! Ale czy ten sprzęt poradzi sobie z codziennym praniem? Sprawdźmy!

Specyfikacja techniczna

 • pojemność: 6 kg
 • klasa energetyczna: A+++
 • poziom hałasu: 61 dB / 84 dB (podczas wirowania)
 • klasa wirowania: B
 • zużycie prądu: 0,79 kWh
 • zużycie wody: 38 litrów
 • klasa prania: A
 • prędkość wirowania: max. 1200 obr/min

Pralka Indesit BWSA 61253 W EU wewnątrz

Dodatkowe funkcje w Indesit BWSA 61253 W EU

 • intuicyjna obsługa: ten model wyposażony jest w wyświetlacz elektroniczny LED, co zdecydowanie ułatwia obsługę. Wszelkie ważne informacje dotyczące błędów są wyświetlane przy pomocy jasnych i prostych w odbiorze komunikatów. Dodatkowo wszystkie ustawienia regulujesz poprzez duże i wygodne pokrętło. Sterowanie elektroniczne jest bardzo wygodne.
 • opóźnienie startu pracy: to już standard w zdecydowanej większości pralek, zatem nie inaczej jest w przypadku Indesit BWSA 61253 W EU. Funkcja bardzo przydatna na co dzień. Kiedy chcesz nastawić pranie tak, aby było gotowe na Twój powrót z pracy, ale nie chcesz robić tego rano tuż przed wyjściem, to ta opcja jest dla Ciebie! Dzięki temu Twoje ubrania nie będą się kisiły jeszcze przez długie godziny po zakończonym cyklu. Po prostu przychodzisz na gotowe i wywieszasz świeżo uprane ubrania.
 • bezpieczeństwo przede wszystkim: czyli po pierwsze blokada przed zalaniem, a po drugie blokada przedwczesnego otwarcia drzwi. To ostatnie szczególnie się sprawdza w przypadku małych dzieci, które lubią sprawdzać wszystko co nowe, a tym bardziej to co zakazane. Tu masz pewność, że Twój maluszek nie otworzy prania przed końcem cyklu! Bezpieczeństwo pralki, ubrań i przede wszystkim twojego dziecka.
 • praktyczne programy: to przecież w pralce najważniejsze! Indesit BWSA 61253 W EU posiada kilkanaście podstawowych programów prania takich jak bawełna i syntetyki w różnych temperaturach, szybki i codzienny, sport, eko, wełna oraz wiele innych.

Bogaty wybór programów w Indesit BWSA 61253 W EU!

Co jeszcze?

 • funkcja Push&Wash: pozwala na uruchomienie pralki bez użycia przycisków i pokręteł na panelu. Po prostu wciskasz i przytrzymujesz przez 2 sekundy przycisk Push&Wash. W ten sposób uruchomisz pranie z cyklu bawełny i syntetyków. Jeśli wiec nie mas zbyt dużego pojęcia w ręcznym ustawianiu pralki, to ta funkcja jest dla Ciebie!
 • technologia Innex: to opcja bardzo zbliżona do Push&Wash, bo pozwala na uruchomienie codziennego prania przy pomocy jednego przycisku. Świetnie pierze ubrania z bawełny oraz materiałów syntetycznych, a cały program trwa ok. 50 minut.

Stos prania to zmora każdej Pani Domu

Czy warto?

Uważamy, że tak. Dużym plusem jest przede wszystkim cena. Ta pralka kosztuje niespełna 1000 zł. Zatem jest koszt jest naprawdę niewielki. Liczba programów i dodatkowych funkcji jest dość bogata, jak na tę półkę cenową.

Owszem, w innych modelach, tych droższych z pewnością znajdziemy więcej trików, ale za to i cena będzie odpowiednio wyższa. Jeśli potrzebujesz pralki, która przede wszystkim pierze i nie zależy Ci na najmodniejszych „bajerach” to ten model spełni Twoje oczekiwania.

Pralka Beko WKB 51032 PL PTY – recenzja sprzętu

Oceń artykuł

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 2

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o