Pralka Samsung QuickDrive – recenzja sprzętu

anna | 19 grudnia 2019

Czy jest jeszcze coś, czym może nas zaskoczyć rynek AGD? W kwestii innowacyjności sprzętów oraz ich wielofunkcyjności producenci osiągnęli już naprawdę wiele. Jednak wciąż starają się zaskakiwać swoich klientów nowymi rozwiązaniami. Modelem, który dziś bierzemy na tapetę jest pralka Samsung QuickDrive. Charakteryzuje się wieloma ciekawymi funkcjami, które z pewnością okażą się bardzo praktyczne na co dzień. Sprawdźmy zatem!

Specyfikacja techniczna

 • ładowanie: od frontu
 • sterowanie: elektroniczne
 • pojemność: 9 kg
 • klasa energetyczna: A+++
 • prędkość wirowania: max. 1400 obr/min
 • poziom hałasu: 49 dB / 73 dB (podczas wirowania)
 • liczba programów: 14
 • klasa wirowania: A
 • klasa prania: A
 • roczne zużycie prądu: 130 kWh
 • roczne zużycie wody: 9400 litrów
Pralka Samsung QuickDrive - recenzja sprzętu
źródło: samsung.pl

Praktyczne rozwiązania w pralce Samsung QuickDrive

Opóźnienie startu pracy: to już powoli standard w zdecydowanej większości pralek. Dzięki tej funkcji możesz ustawić przed wyjściem do pracy czy na zakupy czas, w którym cykl prania ma się uruchomić. Co zyskujesz? Gotowe, świeże i pachnące pranie tuż przed Twoim przyjściem. Unikasz zatem leżakowania swoich wilgotnych ubrań w zamkniętym bębnie, w którym wszystko się kisi.

Praktyczne programy: pralka Samsung QuickDrive charakteryzuje się szerokim wyborem praktycznych programów prania. Znajdziesz tu: bawełnę i syntetyki w różnych temperaturach, szybki i codzienny, sport, eko, wełnę oraz wiele innych.

Blokada rodzicielska: docenisz ją, jeśli oczywiście jesteś rodzicem. To gwarancja bezpieczeństwa twojego dziecka i urządzenia. A dla Ciebie to przede wszystkim spokojna głowa i ucieczka przed staruchem o zalanie łazienki. Umówmy się – małe dzieci lubią sprawdzać wszystko, zwłaszcza to, czego nie powinny. Zatem próba otwarcia drzwiczek w trakcie prania to bardzo ciekawa zabawa.

Jakie-objawy-daje-uszkodzony-przepływomierz-w-pralce

Dodatkowe technologie

AddWash: czyli dodatkowe, mniejsze drzwi, które okazują się zbawienne, kiedy zorientujesz się, że nie wszystkie skarpetki wrzuciłeś do bębna pralki. Dzięki tej funkcji możesz w dowolnym momencie dodać do trwającego już prania ubranie, o którym zapomniałeś. Oczywiście bez konieczności wstrzymywania całego cyklu, odprowadzania wody, czekania na zwolnienie blokady… Wiesz, jak jest.

QuickDrive: to inaczej krótszy czas prania, ale z gwarancją zachowania 100% skuteczności. Innymi słowy, pierzesz krócej, oszczędzasz wodę i prąd, ale Twoje ubrania są nadal perfekcyjnie wyprane. To wszystko dzięki najnowszym technologiom i najwyższej jakości części użytych w tej pralce. Pralka Samsung QuickDrive zaskakuje funkcjonalnością!

Eco Bubble: to bardzo przydatna funkcja dla osób, które piorą w pralce wymagające tkaniny. A zwłaszcza takie, które nie lubią ciepła. Dlatego też Eco Bubble daje możliwość skutecznego usuwania różnych zabrudzeń w naprawdę niskich temperaturach. Wszystko to dla ochrony Twoich ubrań.

Pralka Samsung QuickDrive - recenzja sprzętu

Oceń artykuł

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 4.4 / 5. Liczba głosów: 9

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments