Pralka Candy Rapid SimplyFi – nowatorskie rozwiązania!

patrycja | 24 września 2019

Obecnie rynek sprzętów AGD oferuje nam już chyba wszystko co, można było osiągnąć w kwestii innowacyjności sprzętów. A jednak, producenci wciąż starają się prześcigać w pomysłach na kolejne, nowatorskie rozwiązania. Wiele takich przykładów zobaczyliśmy na Targach IFA 2019. Zwiedziliśmy mnóstwo stanowisk i poznaliśmy kolejne ciekawe projekty. Możemy więc śmiało stwierdzić, że tegoroczne Targi odbyły się pod hasłem „więcej funkcji dotykowych”. Praktycznie wszystkie nowe pomysły opierały się na obsłudze „one touch”. Jest to bardzo praktyczne i szalenie modne w ostatnim czasie rozwiązanie. A dziś przedstawię kolejny model, który wpisuje się w powyższy trend i zwrócił moją szczególną uwagę – Pralka Candy Rapid SimplyFi.

Nowoczesne rozwiązania w Candy

Firma Candy…


… jest na rynku od dawna, bo od 1945 roku. To włoska grupa przemysłowa, która zajmuje się produkcją sprzętów AGD. W 1995 roku Candy dołączyła do marki Hoover. Obecnie wciąż produkuje urządzenia użytku domowego, zachowując swój włoski styl, zauważalny choćby we wzornictwie. Firma Candy swoje sprzęty prezentuje na corocznych Targach IFA. W tegorocznej edycji również jej nie zabrakło. Jedną z ciekawszych propozycji była pralka Candy Rapid SimplyFi ładowana od przodu.

Candy Rapid SimplyFi

Co to znaczy SimplyFi?


To coś więcej niż zwykła technologia smart. SimplyFi to naprawdę rewolucyjne rozwiązanie, które z pewnością zagości na dłużej.  Polega na sterowanie urządzeniem przez Internet. Czyli już nie tylko włączenie i wyłączenie pralki na smartfonie siedząc w pokoju obok. Wyobraź sobie taką sytuację: jesteś szczęśliwym posiadaczem pralko-suszarki Candy Rapid SimplyFi. Rano przed wyjściem do pracy wrzucasz  nieświeże ubrania do pralki, a do dozownika dodajesz proszek i płyn. Wychodzisz z domu. Przed końcem pracy włączasz urządzenie przez Internet. A kiedy wracasz do domu wszystko jest już gotowe.

Dozownik detergentów w pralce

A czym ta funkcja w Candy Rapid SimplyFi różni się od standardowej funkcji opóźnienia startu w pralce? A na przykład tym, że przez Internet, przed uruchomieniem zmienić program, ilość obrotów czy temperaturę. Możesz też całkiem anulować pranie lub ustawić od początku dokładnie tak, jak na panelu stojąc przy urządzeniu. Natomiast korzystając z funkcji opóźnionego startu nie zrobisz nic więcej poza tym, co udało Ci się ustawić rano przed wyjściem.

Świeżość ubrań dzięki pralko-suszarce

Czym jeszcze zaskoczy Candy Rapid SimplyFi?


Seria ta oprócz sterowania na odległość, posiada udoskonaloną funkcję dotykową. Ustawienia na panelu odbywają się przy pomocy kilku prostych kliknięć. Tak samo prosty i intuicyjny jest wybór funkcji na pokrętle. Komunikaty są jasno opisane zatem obsługa urządzenia nie sprawia trudności.

Panel dotykowy w Candy Rapid

Oceń artykuł

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena / 5. Liczba głosów:

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Najciekawsze artykuły