Pralka Amica EAWT6101WSW recenzja sprzętu 2019-01-14

Pralka Amica EAWT6101WSW recenzja sprzętu

Jeśli stoisz przed wyborem nowej pralki do swojego mieszkania i zastanawiasz się, która będzie najlepszym rozwiązaniem, to nie mogłeś lepiej trafić. Na naszej stronie poznasz mnóstwo opinii i recenzji przeróżnych sprzętów. Poznajemy je dla ciebie, testujemy i pytamy użytkowników o wrażenia. Dziś zajmiemy się wyjątkowym modelem – pralka Amica EAWT6101WSW. Sprawdź, jakie ma funkcje i czym cię zaskoczy.

Jak wybrać odpowiednią pralkę?

Na rynku dostępnych jest wiele modeli. Zdecydowana większość jest dobra, funkcjonalna i nierzadko w atrakcyjnej cenie. Ale jak wybrać tę najlepszą? Przede wszystkim trzeba określić swoje potrzeby. Bierzemy zatem pod uwagę po pierwsze ile osób w domu będzie korzystało z urządzenia. Jeśli zakup dotyczy singla, oczywistym jest, że wystarczy mniejsza lodówka. Jeśli natomiast kupujesz sprzęt dla dużej rodziny, wybierasz tę, która pomieści więcej prania. Dodatkowo weź pod uwagę miejsce docelowe pralki. Jeśli masz małą łazienkę, skorzystaj z rozwiązania pralki ładowanej od góry.

Specyfikacja techniczna – pralka Amica EAWT6101WSW

Jest to model ładowany od przodu, z 6 kilogramowym wsadem, o standardowych wymiarach. Jest oszczędna, bo klasa energetyczna nosi symbol A+. Oznacza to, że nie pobiera dużo energii elektrycznej i wody. Również poziom hałasu jest zadowalający, bo wynosi niespełna 60 dB. Dodatkowo dla jeszcze lepszego zabezpieczenia pralka Amica EAWT6101WSW została wyposażona w blokadę przedwczesnego otwarcia drzwi oraz zabezpieczenie przed zalaniem. Jest zatem, oszczędna, bezpieczna i funkcjonalna.

Dodatkowe zalety

Największą w tym modelu są wymienne łożyska. To bardzo istotna sprawa. Łożyska są częścią, która się zużywa i należy je wymienić na nowe. Koszt samych łożysk nie jest duży, bo to kwestia od 20-50 zł. Problem zaczyna się natomiast, kiedy łożyska są integralną częścią bębna. Wówczas koszt wzrasta do kilkuset złotych za część, co nierzadko stanowi więcej, niż połowę wartości nowego sprzętu. Inne zalety, które posiada pralka Amica EAWT6101WSW to z pewnością szeroki wybór programów. Oprócz podstawowych takich jak Eco, szybki czy bawełna, znajdziemy na przykład program koszul, który zapewnia mniej zagnieceń. Z kolei technologia AquaBall, gwarantuje do 100% zużycia detergentów, który przedostaje się do węża. Poza tym posiada ochronę ChildLook, która dba o to, żeby Twój maluch nie przestawiał pokrętłem ustawień w trakcie prania.

Recenzje użytkowników

Pralka Amica EAWT6101WSW ma bardzie dobre opinie wśród konsumentów. Klienci chwalą ją przede wszystkim za cenę. W porównaniu z innymi markami, Amica wypada bardzo atrakcyjnie. A poza tym jest oszczędna, funkcjonalna i wygodna.

Pralka Amica EAWT6101WSW recenzja sprzętu
4.7 (93.33%) 3 votes
avatar
Patrycja

Od zawsze interesowała się tym, jak działa pralka czy zmywarka. Najpierw naprawiała, a dopiero potem wymieniała na nowy model. Ciekawość do majsterkowania z pewnością wzięła się z ciekawości do świata. Lubi zdobywać nowe doświadczenia i rozwijać swoje pasje. Realistka z głową w chmurach, chaotyczna organizatorka, pragmatyczna marzycielka. Humanistka, która pisze o sprzęcie AGD.

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii. Zgadzam się x