Porównanie pralek ładowanych od góry - ranking

Porównanie pralek ładowanych od góry – ranking
Katarzyna
2018-09-24

Ranking pralek ładowanych od góry

Whirlpool AWE60110

Pralka z segmentu poniżej 1 000 złotych. Nie ma mowy tutaj o żadnej elektronice, a jest prosta funkcjonalność. Z pozoru pralka może wydawać się gorsza od innych modeli, ale poprzez prostotę obsługi i jakość wykonania na pewno może pochwalić się bezawaryjnością. Minusem jest brak nóżek regulowanych, dlatego warto zaopatrzyć się w matę antywibracyjną do pralki. Brak możliwości prania w zimnej wodzie – raczej nie jest to częsty program, który używa się, dlatego nie jest to po prostu istotne.

Zanussi ZWQ61226WI

Kolejna propozycja w rankingu, która warta jest uwagi. Zgrabna pralka o 6 kg maksymalnym wsadzie. Możliwość krótkiego prania 30 min w 30 stopniach, ale przy wsadzie 2,5 kg co jest bardzo istotne. W innym przypadku możemy wyjąć niedoprane ubrania. Przed pierwszym uruchomieniem warto wsypać trochę proszku do prania do przegrody i puścić cykl prania na najwyższy stopień, aby przeczyścić pralkę z ewentualnych zabrudzeń. Sterowanie pralki Zanussi jest elektromechaniczne, czyli część opcji wykonujemy ręcznie, natomiast obecność wyświetlacza świadczy już o zastosowanej elektronice.

Electrolux EWT11366HGW

Jedna z czołowych pralek ładowanych od góry. Electrolux może się pochwalić produkcją tego typu pralek, ponieważ ma ich wiele w ofercie, jako jeden z nielicznych. Pralka EWT11366HGW charakteryzuje się 3 fajnymi opcjami:

  1. SteamCare
  2. TimeManager
  3. SoftAccess

Funkcja SteamCare dba o ubrania, aby łatwiej się prasowały nie miały tylu zagnieceń, dzięki opcji parowania. Coraz popularniejsza jest ta funkcja i stosowana w wielu modelach pralek. Trzeba pamiętać, aby mało prania było w pralce, jeżeli chcemy skorzystać z tej funkcji.

TimeManager dba o czas naszego prania. Możesz nastawić pralkę na konkretny czas i dopasować długość cyklu prania. Pozwala to na wpasowanie domowych obowiązków do rozkładu dnia.

SoftAccess to prosty i bezpieczny dla ubrań dostęp do bębna w pralce. Załadunek prania nie jest taki toporny jak w starszych modelach pralek ładowanych od góry. Gdzie łatwo można było zahaczyć pranie o ostre krawędzie bębna.

Porównanie pralek ładowanych od góry – ranking
4.7 (93.33%) 3 votes
W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii. Zgadzam się x