Philips PowerPro Aqua 3w1 FC6404 – recenzja sprzętu 2018-10-01

Philips PowerPro Aqua 3w1 FC6404 – recenzja sprzętu

Odkurzacz Philips PowerPro Aqua 3w1 FC6404 to nowy bezprzewodowy i wielofunkcyjny model, który pomoże w codziennych obowiązkach. Nie tylko odkurza, ale też myje. Jego największą zaletą jest dodatkowy, ręczny odkurzacz, którym możesz „na szybko” zebrać drobne zanieczyszczenia ze stołu albo podłogi. Posiada wiele udogodnień, które ułatwią codzienne dbanie o czystość pomieszczeń w domu. Co dokładnie potrafi? Sprawdźmy 🙂

Dwa odkurzacze w jednym

Kiedy chcesz zebrać okruchy ze stołu, fotela czy nawet tapicerki samochodu, z pomocą przyjdzie dodatkowy, ręczny odkurzacz. To świetna opcja do tego, żeby szybko i łatwo usunąć niewielkie zabrudzenia. Nie musisz wyciągać całego urządzenia, teraz wystarczy chwila i… gotowe!

Bezprzewodowe odkurzanie

Dzięki specjalnemu akumulatorowi litowo-jonowemu możliwe jest bezprzewodowe odkurzanie. Zatem koniec z plączącym się pod nogami kablem. Teraz sprzątasz szybko i efektywnie! Co ważne akumulator jest bardzo wydany, bo po pełnym załadowaniu, możesz pracować przez 40 minut, a uzupełnić go możesz w dowolnym momencie.

PowerPro Aqua 3w1 FC6404 nie tylko odkurza, ale też myje

Wielofunkcyjność to drugie imię tego sprzętu! Zaschnięte plamy po napojach? Błoto na podłodze? Odkurzacz Philips poradzi sobie ze wszystkimi tymi zabrudzeniami. Specjalny system umożliwiający czyszczenie na mokro, pozwala na szybkie przełączenie z funkcji odkurzania na funkcję mycia. A wbudowany zbiornik pozwala na umycie do 50 m² powierzchni.

3-warstwowy filtr antyalergiczny

Nowoczesna, niemiecka technologia pozwala na jeszcze dokładniejsze zbieranie kurzu i do 90% filtrowania wszystkich bakterii dzięki potrójnemu filtrowi. To świetna opcja dla alergików i posiadaczy zwierząt, którzy na co dzień zmagają się z sierścią swoich pupili. Ten odkurzacz zadba o najlepszą czystość powietrza w twoim domu.

Odkurzacz Philips PowerPro Aqua 3w1 FC6404 doskonale sprawdza się na wszystkich powierzchniach w domu. Poradzi sobie z zabrudzeniami na twardych podłogach a także zadba o czystość wszystkich dywanów. Zapewnia komfort sprzątania i pomaga oszczędzić czas, bo praca z tym sprzętem jest niezwykle szybka i łatwa. Docenią go więc rodziny z małymi dziećmi oraz właściciele czworonogów.

Philips PowerPro Aqua 3w1 FC6404 – recenzja sprzętu
5 (100%) 2 votes
avatar
Patrycja

Od zawsze interesowała się tym, jak działa pralka czy zmywarka. Najpierw naprawiała, a dopiero potem wymieniała na nowy model. Ciekawość do majsterkowania z pewnością wzięła się z ciekawości do świata. Lubi zdobywać nowe doświadczenia i rozwijać swoje pasje. Realistka z głową w chmurach, chaotyczna organizatorka, pragmatyczna marzycielka. Humanistka, która pisze o sprzęcie AGD.

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii. Zgadzam się x