Odkurzacz Bosch BBH218LTD – recenzja sprzętu

patrycja | 9 października 2019

Odkurzacz to bez wątpienia ważne urządzenie w każdym domu. Ciężko wyobrazić sobie codzienne sprzątanie bez takiego pomocnika. Pomaga łatwo utrzymać w domu porządek, a samo sprzątanie jest naprawdę dużo szybsze. Z resztą, nie znam chyba gospodarstwa domowego, w którym nie byłoby odkurzacza. ? To bardzo popularny sprzęt AGD, który sprawdza się nie tylko w domu, ale także często w garażu czy nawet samochodzie. Możliwości użytkowania jest wiele, tak samo jak modeli, które posiadają coraz to nowe funkcje. Jednym z ciekawszych jest odkurzacz Bosch BBH218LTD. I to właśnie o nim opowiem kilka słów.

Specyfikacja techniczna

  • Regulacja mocy: 2-stopniowa
  • Czas ładowania: 4-5 h
  • Maksymalny czas pracy: 40 min.
  • Pojemność zbiornika na kurz: 0,4 l.
  • Waga odkurzacza: 2,5 kg.

Pojemnik na kurz w tym modelu ma pojemność ok 0,4l.

Zalety odkurzacza Bosch BBH218LTD


Przede wszystkim trzeba powiedzieć jasno: ten model jest wielofunkcyjny, ponieważ łączy w sobie dwa urządzenia – odkurzacz ręczny i pionowy. Możesz więc używać go standardowo do odkurzania całej powierzchni podłogi, albo wyciągnąć tylko tę część, która pozwoli na przykład na sprawne sprzątnięcie okruchów ze stołu.

Drugą dość istotną zaletą, której nie można pominąć jest fakt, że ten model jest bezprzewodowy. To świetne i bardzo praktyczne rozwiązanie. Po pierwsze, masz go zawsze pod ręką, a po drugie w żaden sposób nie ogranicza Cię zasięg kabla, bo po prostu go tam nie ma. Zasilany jest przez ładowarkę, którą możesz podłączyć w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu.

A skoro już o ładowaniu mowa, to na wyróżnienie zasługują też akumulatory. Nowatorska technologia litowo-jonowa sprawia, że akumulatory w odkurzaczu Bosch BBH218LTD są jeszcze lepsze i bardziej wytrzymałe. Dzięki temu krócej trzeba je ładować, a zapewniają jeszcze dłuższy czas pracy.

Ponadto, ten model system EasyClean, który zapewnia łatwe wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotki. A to jest bardzo ważne, żeby oczyszczać ten wałek systematycznie, ponieważ wtedy dokładniej zbiera kolejne zanieczyszczenia podczas odkurzania.

Hitem jest elektroszczotka, którą łatwo się wyciąga

Odkurzacz Bosch BBH218LTD jest bardzo praktyczny

Czy warto?


Odkurzacz Bosch BBH218LTD kosztuje mniej niż 600 zł. W tej cenie otrzymujemy niejako dwa urządzenia: odkurzacz pionowy i ręczny. Dlatego też jest to bardzo praktyczny model. Swoje zastosowanie znajdzie zwłaszcza w mieszkaniach, gdzie powierzchnia do odkurzania jest mniejsza. Wówczas akumulator bez problemu wytrzyma jednorazowo do 40 minut. Dodatkowo ten model jest bardzo lekki, więc wygodnie się prowadzi podczas sprzątania.

Odkurzacz Bosch BBH218LTD zapewnia świetne efekty sprzątania

Oceń post

kliknij na gwiazdkę!

Średnia ocen / 5. liczba ocen:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najciekawsze artykuły