Najpopularniejsze mopy parowe – ranking 2018

patrycja | 16 października 2018

Tradycyjne mopy zastępują mopy parowe. To nowatorskie rozwiązanie, które znacznie ułatwia życie i sprzątanie. Ich działanie docenia coraz więcej użytkowników. Są wielofunkcyjne, bo przydają się nie tylko przy myciu podłogi, ale także na przykład okien, kafelek na ścianach czy tapicerki samochodowej. W odróżnieniu od zwykłych mopów są bardziej dokładne, docierają w nawet najtrudniej dostępne miejsca. Natomiast ich obsługa jest dziecinnie prosta, są też wielofunkcyjne – możemy używać ich, kiedy chcemy tylko odświeżyć dane pomieszczenie albo dokładnie je wyczyścić lub też zdezynfekować. Tak, mopy mają również funkcję dezynfekcji.

Co jest ważne przy zakupie mopa parowego?

Przy wyborze odpowiedniego mopa parowego ważnych jest kilka czynników, na które warto zwrócić uwagę, aby wybrać najlepsze urządzenie względem swoich potrzeb.

Po pierwsze pojemność zbiornika – czyli określamy, jak często chcemy używać mopa i na jakiej powierzchni. Do małych przestrzeni wystarczy niewielki zbiornik.

Po drugie funkcjonalność –czego oczekujemy od urządzenia? Czy ma to być tylko pomocnik przy sobotnim sprzątaniu podłóg, czy może oczekujemy zdecydowanie więcej? Przy określaniu tego czynnika, możemy od razu wybrać końcówki, które okażą się niezbędne przy różnego rodzaju sprzątaniu. Jeśli zatem chcemy, by nasz mop pomagał w praniu tapicerki, czyścił okna i kafelki, od razu wybierzmy bardziej funkcjonalne urządzenie, aby potem nie trzeba było dokupować kolejnych części – oszczędność czasu i pieniędzy.

Mop parowy ranking

Mopy parowe – ranking

1. Vileda mop parowy – jego główną zaletą jest duży wyrzut pary wodnej, co sprawia, ze jest jeszcze bardziej skuteczny. Dzięki temu świetnie sprawdza się na wielu płaszczyznach – umyje podłogę, wypierze dywan i wyczyści kafelki. Co ważne, nie pozostawia smug i śladów po użytkowaniu.

2. Black&Decker mop parowy – dezynfekcja na najwyższym poziomie. Usuwa do 99,9% bakterii bez używania środków chemicznych. Jest bardzo skuteczny. A przy tym poręczny i wygodny. Ten model pomoże nawet w odświeżeniu ubrań. Wielofunkcyjność na wysokim poziomie!

3. Hoover Steam Capsule Mop parowy – ogromną zaletą tego modelu jest specjalna, ultrapłaska nakładka, która ułatwia sprzątanie praktycznie w każdych warunkach oraz dociera w najtrudniej dostępne miejsca. Jej dodatkowym atutem jest podwójna warstwa, która jeszcze dokładniej usuwa wszelkie zanieczyszczenia.

Oceń artykuł

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 3.7 / 5. Liczba głosów: 3

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o