Międzynarodowe Targi Elektroniki Użytkowej – IFA2019

patrycja | 11 września 2019

IFA2019 to kolejna odsłona Międzynarodowych Targów Elektroniki Użytkowej, które co roku odbywają się w Berlinie. Jest to masowa impreza gromadząca setki tysięcy osób z całego świata, ciekawych nowości technologicznych najróżniejszych firm. To właśnie tu wszystkie światowe marki, ale też i te mniej znane, prezentują swoje najnowocześniejsze produkty, które w nowym roku wprowadzą na rynek. Jest to prawdziwa gratka dla miłośników elektroniki. Znajdziemy tu sprzęty AGD i RTV. Ale tak naprawdę zakres jest ogromny! Co widzieliśmy w tym roku? Sprawdźcie!

Nowoczesne technologie w AGD


Nie da się ukryć, że najczęstszym trendem występującym w produktach chyba wszystkich firm na IFA2019 jest eco. To nie tylko moda, ale przede wszystkim coraz większa świadomość producentów i konsumentów, że nasza planeta może być realnie zagrożona przez nieodpowiednią produkcję urządzeń. W związku tym większość modeli pralek, zmywarek i wielu innych sprzętów konstruowane są w taki sposób, aby możliwie najbardziej chronić naszą planetę. I my takie podejście bardzo chwalimy! O wszystkich ważnych, z naszego punktu widzenia, modelach będziemy oczywiście pisać w kolejnych recenzjach.

Międzynarodowe Targi Elektroniki Użytkowej - IFA2019
Nowatorskie rozwiązania od Bosch

RTV na IFA2019


Międzynarodowe Tragi to ogromne przedsięwzięcie, które rozciąga się na tysiące km2 powierzchni użytkowej. Zatem pomieści naprawdę wiele nowatorskich, rozwiązań również w dziedzinie RTV. Prezentowane telewizory, wszelkie odbiorniki, głośniki, ale także przenośna pamięć, słuchawki czy nawet akcesoria do telefonów to prawdziwa gratka dla miłośników takich gadżetów. Nie zawiódł jak zwykle Samsung – pionier Targów, który zawsze swoje stoisko przygotowuje z największą dbałością o szczegóły tak, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Nowatorskie rozwiązania


Co będzie można znaleźć w nowym sezonie AGD i RTV? Producenci z całą pewnością stawiają na dotykowe działanie sprzętów. Na przykład pralko-suszarka, której bęben otwiera się na podwójne stuknięcie w szybę.
Wszystkie produkty prezentowane na IFA2019 mają także coraz bardziej rozbudowaną technologię smart, czyli sterowanie sprzętami za pomocą smartfonów.

Piekarniki firmy Samsung
Pralko-suszarka firmy Haier

Podsumowując, Targi IFA2019 to fantastyczne wydarzenie, które co roku przygotowane jest z zachowaniem najwyższych standardów. Poziom prezentowanych stanowisk zachwyca coraz bardziej. Bardzo się cieszymy, że kolejny raz możemy być częścią tego niesamowitego projektu.

Oceń artykuł

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o