Lodówka Whirlpool ART 6502/A+ - recenzja sprzętu

Lodówka Whirlpool ART 6502/A+ – recenzja sprzętu
Patrycja
2018-10-11

Stojąc przed wyzwaniem jakim jest zakup chłodziarko-zamrażarki, napotykamy wiele wątpliwości i pytań dotyczących ceny, jakości czy funkcjonalności. Biorąc pod uwagę różnorodność modeli dostępnych obecnie na rynku, ciężko jest podjąć decyzję, która nie pozostawi wątpliwości i pytań typu „a może jednak tamten model byłby lepszy?”. Ważne jest zatem, żeby przed zakupem jasno określić swoje potrzeby i tego się trzymać. To najlepszy sposób, by nie zwariować podczas zakupów 😊 Musimy więc odpowiedzieć sobie na podstawowe pytania: ile osób będzie korzystało ze sprzętu? Z jakich funkcji korzystamy najczęściej w lodówce? (tylko chłodziarka i zamrażarka, czy może coś więcej – osobny barek, kostkarka, smart urządzenie kompatybilne z innymi sprzętami w domu etc.). Ważne, by podczas wyboru urządzenia trzymać się sztywno ustalonych wymogów i nie poddawać się ofertom sklepowym. Aby ułatwić wybór, dziś przedstawiamy recenzję chłodziarko-zamrażarki Whirlpool ART 6502/A+.

Specyfikacja techniczna

Wymiary lodówki są standardowe – 60 x 58 x 183 cm- a jej pojemność to 275 litrów. Jest to urządzenie do zabudowy. Posiada szufladę na warzywa i owoce, 3 szuflady w części zamrażarki, 3 półki w drzwiach oraz 5 półek szklanych w chłodziarce. Jest energooszczędna, o czym świadczy klasa energetyczna A+. Jej roczne zużycie prądu waha się w granicach 300 kWh.

Dodatkowe funkcje

Lodówka Whirlpool ART 6502/A+ posiada szereg dodatkowych funkcji, które znacznie ułatwiają codzienne życie. Przede wszystkim nie musisz pamiętać o regularnym rozmrażaniu – gwarantuje to technologia Stop Frost. Bardzo praktyczna jest też opcja Maxi Crisper, czyli szuflada na warzywa i owoce, która posiada przesuwany separator. Dzięki temu z jednego dużego pojemnika, w każdej chwili możesz zrobić dwa mniejsze, a w dodatku sam decydujesz jakiej mają być wielkości.

Opinie użytkowników

Lodówka Whirlpool ART 6502/A+ ma bardzo dobre recenzje wśród posiadaczy. Ponad 80% klientów poleca ten model. Jeden z użytkowników tak sumuje swój zakup: „Lodówka przyzwoita, jakość odzwierciedla cenę produktu, jest cicha, chłodzi – nie mam zastrzeżeń.” Inny dodaje: „Dobra uszczelka do zamrażarki.” To oczywiście bardzo ważna kwestia. Zastrzeżenia, które przedstawiają klienci w głównej mierze dotyczą braku instrukcji obsługi w języku polskim.

Lodówka Whirlpool ART 6502/A+ – recenzja sprzętu
5 (100%) 2 votes
W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii. Zgadzam się x