Lodówka Samsung RB 31FDRNDBC – recenzja sprzętu

patrycja | 30 maja 2019

Lodówka to ten rodzaj sprzętu, bez którego nie wyobrażamy sobie codzienności. No bo jak przechowywać w odpowiedniej temperaturze produkty? Jak mrozić żywność, jeśli nie przy pomocy chłodziarko-zamrażarki? Jeśli stoisz przed wyborem i nie wiesz, na jaki model się zdecydować, podpowiem. Ostatnio naszą uwagę przyciągnęła lodówka Samsung RB 31FDRNDBC. Sprawdź, co potrafi.

Specyfikacja techniczna

  • dwudrzwiowa lodówka z podziałem na część chłodzącą i zamrażającą;
  • pojemność to 310 litrów, czyli naprawdę sporo;
  • posiada dystrybutor wody – to bardzo praktyczna funkcja;
  • jest oszczędna, bo odznacza się klasą energetyczną A+.  Roczne zużycie energii waha się w granicach 280 kWh.
  • wyposażona w funkcję No Frost oraz kostkarkę;
  • oświetlenie LED w górnej części oraz zewnętrzny wyświetlacz;

Lodówka SAMSUNG RB posiada 3 szklane półki w części chłodziarki oraz szufladę na warzywa i 4 półki zawieszone na drzwiach. W części zamrażarki mamy do dyspozycji 3 szuflady.

Chłodziarko-zamrażarka Samsung

Dodatkowe funkcje


Jedną z praktyczniejszych dodatkowych funkcji jest wysuwana półka w części chłodziarki. Bo wyobraź sobie, że musisz wyciągnąć jogurt, który znajduje się z tyłu półki, a z przodu masz mnóstwo innych produktów. Musisz więc wyciągać wszystko po kolei, zanim dostaniesz się do upragnionego jogurtu, a nierzadko coś po drodze strącisz. Dzięki zastosowanemu tu rozwiązaniu, ten problem już Cię nie dotyczy. Gdy chcesz dostać się do produktów z tyłu półki, po prostu wysuwasz całą półkę.

Następna sprawa to ciekawe rozwiązanie balkoników. Są większe i bardziej pojemne, niż zazwyczaj. Dodatkowo zmieszczą się tam wysokie butelki oraz jeszcze więcej puszek i kartonów z napojami.

Z kolei True No Frost zadba o odpowiednie rozprowadzenie chłodnego powietrza, równomiernie po całym wnętrzu. Dzięki temu problem zbierającego się lodu i szronu już nie spędzi Ci snu z powiek.

Produkty umiesczone w chłodziarce

Lodówka Samsung RB – czy warto?

Ten model zdobywa bardzo dobre opinie użytkowników. Konsumenci chwalą go za praktyczne rozwiązania, pojemność oraz funkcję no Frost. Wskazują też, że lodówka świetnie wpisuje się w design kuchni i w żaden sposób nie szpeci, a wręcz przeciwnie zdobi wystrój pomieszczenia. Koszt tego urządzenia to ok. 2000 zł

Półka na butelki w chlodziarce

Oceń artykuł

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 1

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Najciekawsze artykuły